Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Barack Cruz

Player
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
23
1. Vaše ime IRL: Strahinja
2. Vaše godine: 24
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 2-4 sata u zavisnosti od posla
5. Vaš Discord: Barrack Cruz
6. Vaše ingame ime: Barack Cruz
7. Vaš ID: 40244

Dodatne informacije

1. Lider za..... LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Dovoljno sam odgovorno lice , te mislim da mogu da izdržim svaki pritisak i ispunim sve što se od mene očekuje. Dosta sam kreativan , nisam zlopamtilo i trudim se da svako bude zadovoljan i neostecen u svakoj situaciji. Moje dugogodišnje iskustvo sa celom GTA online pričom i pozicijama na raznim projektima mi omogućava da odradim sve sto se od mene traži na visoko profesionalnom nivou. Dosta sam naučio stvari od prethodnih načelnika i čelnika samog LSPDa i drugih organizacija. Neko početno iskustvo sam stekao vezano za LSPD zahvaljujući gospodinu Mici Ilicu . Kada sam kod prethodnog načelnika ušao tačnije Ahmeda , trudio sam se od samog početka da se dokažem i pokažem svima. Krenuo sam ispočetka od komunalnog policajca pa sve do direktora policije (28) i vođa instruktor tima kada nam je nažalost uklonjen LSPD. Ujedno stekao sam i velika poznanstva i prijateljstva , tako da imam već spreman ti HCa koji bi radio posao na viskom nivou zajedno sa mnom i ostalim članovima LSPDa. Generalno meni je LSPD najbitnija organizacija te smatram da ima najveću ulogu i najveću odgovornost. Dosao sam do iskustva da sam do pre par dana kod nacelnika Marka Keksica bio skoro dva cela mandata zamenik nacelnika LSPDa, tako stekao jos vece iskustvo u vodjenju ove drzavne organizacije.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Prvenstveno u LSPDu moraju biti ljudi koji znaju pravila . Sve sto se bude radilo tj kada kolege budu na duznosti , i budu poželeli da odu sa duznosti moraće da prave zapisnik o tome kako si proveli smenu, od patrolnog do specijalnih jedinica. Svako bi imao svoju određenu uniformu koju bi morali da nose. Svaka veća kazna bi morala biti sankcionisana , ili ukoliko postoji neko rešenje za tu kaznu , da na lep i fin način dođemo do zajednickog rešenja . Lično smatram i imam dosta ideja kako se povezati sa ostalim državnim organizacija, od toga da zajedno sa kolegama iz SAHPa radimo zajedničke patrole , do toga da sa kolegama iz vojske vršimo bar jednom nedeljno treninge kako bi svi ostali u odličnoj formi. Činovi bi se dobijali samo iskljucivo po zasluzi . Trudio bih se da gradom non stop bude veći broj policijskih patrola . Posto sam neko ko je do skoro bio zamenik nacelnika LSPDa , obavezao bi ih opet da rade dnevna ispitivanja članova , da vide šta znaju , da oni koju ne znaju nauče . Trudio bih se da radim sto više regrutacija , kako bi bio veći broj uniformisanih policajaca koji bi mogli da patroliraju gradom. Jednostavno imam još puno ideja kao sto imam ideje vezane za inspektore , vezane za specijalne jedinice i tako dalje…
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,457
Intervju je odlozen , novi termin za intervju javit cemo u toku dana !
Hvala na razumjevanju !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom