Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Los Santos Police Department I Kastell Salamanca

Rejected
Status
Not open for further replies.

KastelBa

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
20
Informacije

1. Vaše ime IRL: Benjamin

2. Vaše godine:29
3. Vremenska zona:+1 (Bec,zagreb,sarajevo,beograd)
4. Prosjek online po danu:8-12H
5. Vaš Discord:Kastelba
6. Vaše ingame ime:Kastell Salamanca

7. Vaš ID:54407

Dodatne informacije

1. Lider za Los Santos Police

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Prvi razlog mi je jer do sada nikada nisam bio Lider neke organizacije, a znam da bi se vrlo dobro snašao zbog dosadašnjeg isksutva u državnim organizacijama, znam dosta sa ljudima, bio sam u svakoj državnoj organizaciji minimalno HC čak i zamenik lidera, baš zbog takvih stvari sam svestan da Lider bilo koje drzavne organizacije nije nikako mala stvar jer tu ima dosta faktora koje lično ti moraš da isopštuješ a onda isto to moraš da se potrudiš da i članovi tvoje organizacije isto ispoštuju. Igram pa ne možda toliko dugo ali aktivno uz minimalne prestanke i dosta vremena sam proveo u državnim organizacijama, bio sam par puta u Crime ali nije to baš toliko za mene pa sam odlučio da većinu svog vrmena provedem u State.

Drugi razlog mi je kao što sam naveo gore, apsolutno znam sa ljudima i znam da bi svoju organizaciju doveo stvarno na jedan drugi nivo, maksimalno bi se potrudio da izbacim svaki vid toksičnosti, nezadovoljstva, neozbiljnosti, čak isto toliko bih se potrudio da svakom mom članu u organizaciji bude maksimlano komforno u smislu da ne bi dopuštao nikakav vid podtcenivanja, omolovažavanje radnika koji god čin bili, jer kao što sam naveo dosta ljudi stvarno ne voli kada se neko bahati, da kažemo teroriše ti moraš ovo, ono a on prvi ne ispunjava osnovne uslove, jer bi ja već sa spremnnom i složenom strukturom ljudi HC/HS ušao u organizaciju, za koje ja lično smatram i znam da su kompententni za pomaganje u vodstvu organizacije.

Kao treći razlog maksimlano bih otvorio da kažemo tu razinu roleplay-a, maksimlano bih otvorio što više mogućnosti da bude što boljeg RP-a, isto tako bih se potrudio da maksimalno smanjim/uklonim bilo kakav vid kršenja kako pravila tako i ubijanje RP-a.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1. Pre svega svaki cin u stanici bi se dobio po zasluzi u zavisnosti koliko ta odredjena osoba koja radi u LSPD-u obavlja i vrsi svoj poso

2. Imao bih jedan odredjeni cin(Supervizor) koji bi imao ulogu da ta osoba koja ima taj cin ima zadatak da je uvek ispred stanici da pomaze ili da odgovara na pitanja nasim sugradjanima, takodje ovaj cin bi bio zaduzen za sve sto se desava u unutar stanice, ovaj cin takodje bi imao ulogu da daje obuke novim clanovima kako bi oni naucili sve kako treba i radili svoj poso svaki sledeci dan sve bolje i bolje. Ovaj cin bi imali od 3-5 lica kojima ja licno verujem da su sposobni odrzati detaljnu obuku i koji znaju dosta pravila grada kako bi mogli da pomognu bilo kome ko treba pomoc u stanici

3. Svakog dana bi se radile radarske kontrole na ulaskom ka gradu na levom i na desnom autoputu, te radarske kontrole bi trajale najmanje sat vremena kako bi mi mogli da sprecimo nase sugradjane da smanje svoju brzinu na autoputu kako ne bi povredili sami sebe a i ne bi imali saobracajnu nesrecu sa drugim sugradjanima gde mogu da povrede i njih pa i cak da dodje do smrtnog slucaja

4. Imao bih nekoliko ljudi u HC-u koje znam i verujem da bi mogli da daju kvalitetnu i detaljnu obuku novim clanovima kako sto bi mogli ti clanovi da nauce dosta toga kako funkcionise jedna organizacija i da steknu dosta iskustva u istoj, takodje na obuci novi clanovi bi isli sa jednu osobu iz HC-a u patrolu gde bi im se odrzala jos detaljnija obuka kako se patrolira i obuce kako da zaustavljaju tu odredjenu osobu za koju smatraju po IC-u da ta osoba je prekrsila IC zakonik drzave

5. Imao bih specijalnu jedinicu(Anti-Teroristicka Jedinica) koja bi bila odgovorna za rasporedjivanje na talackim situacijama i na pljacke kao sto su prodavnice, gunstore, bankomati. Vodja ove jedinice bi bio neko ko vrlo dobro poznaje pravila grada gde bi mogo da spreci tu pljacku bankomata bez prekrsivanje ikakvih IC pravila i profesionalno uhapsi te sprovede ta lica koja su prekrsila IC zakonik do zatvora

6. Imao bih tim koji je zaduzen za pregovore, uloga tima pregovaraca u policiji je da se bavi pregovaranjem i resavanjem kriznih situacija, posebno kada su u pitanju talacke situacije, otmice ili drugi incidenti u kojima je potrebno postizanje mirnog resenja. Clanovi ovog tima su obuceni za komunikaciju s osumnjicenima ili otmicama kako bi ih ubedili da se predaju ili otpuste taoce bez upotrebe sile. Pregovaracki timovi obično imaju specifičnu obuku u pregovaranju, psihologiji i taktickom pristupu. Njihov cilj je da očuvaju živote, smanje rizik od povreda i obezbede sigurnost svih učesnika u incidentu. Pored toga, oni rade u saradnji s drugim taktičkim timovima kako bi se zajednički postiglo bezbedno rešenje situacije.

7. Takodje bih uveo jedinicu po imenu K9 Officer, da bi mogli zaposlenici ove organizacije da dostignu cin Inspektor morali bi da prodju preko cin-a K9 Officer, uloga Inspektora bi bila da idu u patrole sa K9 Officerima u potragu za kanabisa sa psima koja posedjuje ova drazvna organizacija kako bi uspesno pronasli taj zasadjeni kanabis. Uloga K9 vodje i njegovog zamenika bi bila da obuce K9 Officerima koji su na obuci kako se zapljenjuje kanabis, te da detaljno objasne kako bi otisli zajedno u patrolu u potragu za kanabisa

8. Imao bih jedinicu koja bi bila vazdusna podrska u toku neke potere ili pljacke, zadatak ove jedinice bi bio davanje informacija na poslovnom radiu koje bi sluzile za lakse resavanje odredjene teske situacije, te oni bih olaksali tu odredjenu situaciju uz koriscenju radio organizacije kako bi davali informacije gde se to odredjeno lice krece

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
30 Načelnik
29 Zamjenik načelnika
28 Savjetnik načelnika
27 Član ureda načelnika
26 Voditelj službe
25 Vođa sektora
24 Šef smjene
23 Supervizor
22 Vođa akademije
21 Zamjenik šefa smjene
20 Zamjenik supervizora
19 Zamjenik vođe akademije
18 Vođa Grupe
17 Samostalan Detektiv
16 LSSF Beta
15. Detektiv I. klase
14 LSSF Alfa
13 LSSF Delta
12 Detektiv na obuci
11 motor patrol
10 Policajac II. klase
9 Policajac I. klase
8 Zapljenska patrola
7 saobraćajni policajac
6 rezervni policajac
5 Pričuvni policajac
4 policajac na terenskoj obuci
3 policajac na akademiji
2 suspend 24h
1 suspend 48h
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Unaprijed hvala !
Kastell Salamanca
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,342
Odbijeno.

Imamo dovoljan broj kandidata ! Hvala Vam na prijavi al ovaj put Vas ne mozemo pozvati !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom