Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Aplikacija za Lider LSPD | Aldin Verstappen

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37238
Players nickname
Air Leizy
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Mar 31, 2024
Time
1:13 PM
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/651080/

Air Leizy

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
42
Moje poštovanje, pišem upit a ne žalbu jer mi nije namera da se žalim na ikoga i nemam razloga, moja Aplikacija za LSPD je danas odbijena od strane Aldin Verstappen-a. Ja sam se javio Aldin-u gde mi je on rekao: "Nema veze sa aplikacijom jedini nacin jeste zalba pa tamo da ti daju odgovor sefovi", zato sam i otvorio ovaj upit/molbu da probamo da rešimo to pitanje zašto ja ne ispunjavam kriterijume za Lidera koje se nadam da Vi možete da mi odgovorite, ja sam se stvarno trudio i uspeo da prethodno makar iz mog ugla gledišta ispunim sve uslove za Lidera, da prethodno nemam kršenih pravila/banova/toksičnosti/offtopic po forumu, koje sam se maksimalno trudio da ispunim već nekoliko meseci. Ovo mi je prva prijava i stavrno sam se maksimalno potrudio i dalje se trudim da postanem Lider PD-a, baš što bi se reklo "zagrizao" da postanem Lider PD-a. Nadam se da ćete sagledati sve faktore, celu sitaciju i tu moju želju da postanem Lider. Zahvaljujem na izdvojenom vremenu.

S'poštovanjem
Air Leizy
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,048
Odbijeno, koliko vidim razlog odbijanja jeste jer ste banovani
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom