Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Milip Farkovic

Player
Player
Joined
Oct 22, 2022
Messages
41
Informacije
1. Vaše ime IRL: Filip
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Od 14:00 do 00:00 (Mozda i duze).
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 5-8h.
6. Vaš Discord: filiposlx
7. Vaše ingame ime: Filip Odzacar
8. Vaš ID: 14017
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Crime-a.

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? Zamislite svet gde mašta postaje stvarnost, gde se priče pišu i ostvaruju pred očima igrača, a svaki korak vodi do novih avantura i dešavanja. Taj svet je Grand roleplay , a ja želim postati njegov Administrator. Prvo, verujem da moje iskustvo i poznavanje roleplay igre mogu biti od koristi. Kroz godine igranja različitih igara i učestvovanja na raznim roleplay projektima, stekao sam duboko razumevanje različitih aspekata roleplaya, kao što su razvoj likova, pisanje priča i interakcija s drugim igračima. Drugo, imam strastvenu predanost očuvanju sigurnog i pozitivnog okruženja na serveru. Administratori igraju ključnu ulogu u održavanju reda, rešavanju konflikata i sprečavanju nepoželjnog ponašanja. Kao Administrator, posvetio bih se tome da se igrači osećaju da su dobrodošli, da imaju podršku u svakom trenutku i da imaju podršku u rešavanju problema na koje mogu naići. Treće, verujem u saradnju sa drugim članovima administrativnog tima, kako bi server postao još bolji. Rad u timu i razmena ideja može dovesti do kreativnih rešenja i poboljšanja u igri. Kao Administrator, bio bih spreman sarađivati s kolegama kako bi zajedno radili na unapređenju servera. I na kraju želim postati Admin jer volim pomagati ljudima, takođe jer mislim da bi stvorio jedno chill, no toxicno okruženje, kako bi se svaki igrač osećao ugodno i mogao opušteno da rpa.
2. Koje su vaše prednosti? Elokventan, inteligentan, snalažljiv u svakoj situaciji, otvoren za promene, timski igrac i veliki lider.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Želim svima da pomognem.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Da.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) Nemam biznis.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom