Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Pura Skankovic

Pura
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
166
Informacije
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine:16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Radnim danima od 18:00 do 2:00, vikendom od 14:00 do 2:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): od 6h do 12h
6. Vaš Discord: pura1312
7. Vaše ingame ime: Pura Skankovic
8. Vaš ID: 35988
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Mogu biti Curator State i Crime organizacija jer imam iskustvo u obje strane.

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?
Dugo sam u RP, vecinom na GrandRP serveru, detaljno sam upoznat s pravilima servera, volim pomagati ljudima, imam dobre socijalne sposobnosti, vec imam iskustva kao Administrator.
2. Koje su vaše prednosti?
Dobro poznajem pravila servera, imam iskustva u svakakvim RP situacijama jer sam takvu situaciju vjerojatno i ja prosao, postujem ljude sa vecim iskustvom sto znaju vise od mene i sto su veci Admin.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Ne mislim da imam neke slabosti
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Naravno
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Da
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Konkretno Ne, idem u skolu iako nisam bas aktivan sto se tice skole, teretana i trenig to je samo 3 puta tjedno po 2 sata tako da sva svoja Admin zaduzenja mogu odraditi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom