Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected kršenje pravila događaja 1.11

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1227
Players nickname
Darko Hybrid
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 14, 2022
Time of violation
20:20-25
Proofs
https://youtu.be/OGjL-kCM9WM

manyo

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
26
Znam da kršim ovo pravilo, ali obično u svim napadima BM vidim sve ljude kako pucaju izvan kruga pa sam mislio da je u redu, posle 10 minuta sam dobio zatvor zbog kršenja ovog pravila i sada sam još uvek u zatvoru, ali ono što želim da razjasnim je da, ostali članovi organizacije su pucali na mene izvan kruga što znači da bi i oni trebali biti kažnjeni, jer ako prekršim pravilo to ne znači da su u stanju da prekrše pravila i bez kazne, možete provjeriti evidenciju štete da li sam dobijao pogotke različitih igrača i želim da date sve od sebe da bude 100% pošteno, hvala
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Udjes u parimetar pa izadjes trcis jer znas da ne smeju da te pucaju van i samim tim bejtas. Takodje stize i moj PoV gde se vidi da ste pucali van parimetra.INACE TO GDE SI SE TI PUCAO JE U PARIMETRU. Samo sto ti ne radi zona :)
 

Kiza_Kanta

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
36
Pa ako pucas na njih izvan kruga normalno da ce da pucaju na tebe, sta treba da puste da ih ubijas van kruga?
 

Bastian Wagner

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
110
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zalba nije napisana u formatu
  • Imate 12 sati da ispravite too
 

manyo

Player
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
26
Udjes u parimetar pa izadjes trcis jer znas da ne smeju da te pucaju van i samim tim bejtas. Takodje stize i moj PoV gde se vidi da ste pucali van parimetra.INACE TO GDE SI SE TI PUCAO JE U PARIMETRU. Samo sto ti ne radi zona :)
nisam trčao jer znam da ne mogu da pucam van kruga jer da sam znao pravilo neću ga prekršiti, osim što nemaju pravo da prekrše pravilo ako ga prekršim, oni me upucaju i pozvali su administratora i dobio sam kažnjen i oni koji me upucaju van kruga treba da budu kažnjeni
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
google translate radi posao
 

conprivat

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
41
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Zalba nije napisana u formatu
  • Imate 12 sati da ispravite too
Nema mnogo da se raspravlja o tome jer ne mozete da se borite protiv krsenja pravila sa krsenjem pravila FIB je imao opciju da pozove administratora ili pobegne, ali nisu i nastavili su da pucaju sto znaci da svi koji sutiraju moraju dobiti istu kaznu, bez obzira ko je zapoceo, procitajte GrandRP pravila.
 

Johnson99

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
23
Jos pored toga lider FIB Kayn MGa na video snimku i govor da vidi IDove i da stavlja na forum.
Koliko znam ukoliko lider napravi fail sama fakcija dobija warn.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
ne treba nikoga rasno vrijedati zbog podrijetla
prevedi ovo na google translate - ne vredjam nikog vec govorim coveku dzaba pise zato sto je osoba koja je napisala zalbu stranac
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
ma uopste ne upadam u OFF topic konverzaciju i smestanje warnova sa vama trudite se a ni jedno pravilo nije prekrseno GG good luck boys <3 Prepusticu adminima da rese ovo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom