Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Botox_Pjevac

Player
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
23
Informacije

1. Vaše ime IRL: Imran
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: UTC +2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): radnim danima 13:00-17:00, 19:00-22:00...... zavisi od situacije
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 4-8 h
6. Vaš Discord: bxltdoktor
7. Vaše ingame ime: Imran Plavii
8. Vaš ID: 22962
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State-a


Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? Želio bih postati admin kako bih spriječio kršenje pravila na serveru, pomogao igračima oko njihovih nejasnoća, i kako bi svi imali dobar i kvalitetan RolePlay u kojem mogu da uživaju. Na serveru sam preko 3 godine i podržavam svaku osobu bez obzira kakva je ona. Svjestan sam svojih zadataka i redovno i pažljivo ću ih održavati. Nadam se da ste ovim barem malo uočili kakva sam osoba.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su:
-Znam i poštujem pravila servera
-Timski rad
-Ljubaznost
-Iskrenost
-Poslušnost
-Odgovornost
itd....
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Šta god da uradim uvijek znam da može bolje i potrudim se da to i uradim.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Naravno da hoću. Iz razloga što sam oduvijek htio da postanem admin kako bih pomogao drugim igračima oko onoga što im nije baš jasno i kako bi im učinio RolePlay kvalitetnijim i boljim.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) Nemam biznis
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Škola
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,543
Odbijeno !

Ne primamo kandidate sa takvim specifikacijama trenutno !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom