Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Imran Plavi

Player
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
82
Informacije

1. Vaše ime IRL: Imran
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: UTC +2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): radnim danima 13:00-17:00, 19:00-22:00...... zavisi od situacije
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 4-8 h
6. Vaš Discord: bxltdoktor
7. Vaše ingame ime: Imran Plavii
8. Vaš ID: 22962
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State-a


Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? Želio bih postati admin kako bih spriječio kršenje pravila na serveru, pomogao igračima oko njihovih nejasnoća, i kako bi svi imali dobar i kvalitetan RolePlay u kojem mogu da uživaju. Na serveru sam preko 3 godine i podržavam svaku osobu bez obzira kakva je ona. Svjestan sam svojih zadataka i redovno i pažljivo ću ih održavati. Nadam se da ste ovim barem malo uočili kakva sam osoba.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su:
-Znam i poštujem pravila servera
-Timski rad
-Ljubaznost
-Iskrenost
-Poslušnost
-Odgovornost
itd....
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Šta god da uradim uvijek znam da može bolje i potrudim se da to i uradim.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Naravno da hoću. Iz razloga što sam oduvijek htio da postanem admin kako bih pomogao drugim igračima oko onoga što im nije baš jasno i kako bi im učinio RolePlay kvalitetnijim i boljim.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) Nemam biznis
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Škola
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,599
Odbijeno !

Ne primamo kandidate sa takvim specifikacijama trenutno !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom