Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Damjan Zuza

Player
Player
Joined
May 15, 2022
Messages
13
nformacije



1. Vaše ime IRL Damjan

2. Vaše godine 16

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosjek online po danu 6-10 saati

5. Vaš Discord pavlovski123

6. Vaše ingame ime Luna Zuza

7. Vaš ID 24579



Dodatne informacije



1. Lider za..... Blood Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Na ovaj server igram skoro 2 godine i svo to vreme sam provodio u kriminalnim organizacija, video sam mnogo toga i zdruzio sam se sa mnogo igraca.Od svog iskustva kako HC znam od prilike kako treba da se.vodi organizacija.Zelim da se vrati RP u crime-u kako sto je bio pre kad sam usho prvi put a ne sad kad nema kontrole.Imam svoju malu ekipicu uz ciju pomoc cu da pokusam da doguram Bloods na vrhu crime-a.Svako ce trebati da postuje i veceg i manjeg ranka od sebe, zato sto zelim da se svako oseca kako sto treba i da ne bude uvredjen od ponasanja drugih.Svaka toksicnost ili preksavanje pravila ce biti strogo kaznjena (R Down,BL ili Suspend).Pokusat cu da budem najbolji lider sto je moguce
Informacije


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Moj savjet za poboljsanje RolePlay-a bi bio da strogo ispitujem za ulazak u organizaciju,da samo 12 i 13 vode RP akcije,kad se roba u geto da ima HC da uce od njega i da radimo svaki dan RP akcije kako vezbu.
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,710
Odbijeno, konkurs za lidera Bloodsa je završen​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom