Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

nikola082

citaj opis
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
31
ime:Nikola
Pol:zenski
Starost:17 godina
Rasa:belac
Nacionalnost:srbin
Mesto rođenja:LS
Otac:Ognjen
Majka:Biljana
Pol:muski
Težina:75kg
Visina:175cm
Boja očiju:braon
Boja koseplava
Tetovaže:ruke noge ledja
Prednosti:drzueljubiv,veran,uvek tu da pomogne,vredan,human,dobar otac,uspesan biznismen,najskolovaniji,lecim ljude,veoma dobro rukuje oruzjem jer sam neurohirurg
Slabost:cerka,pare

Dr. Nikola whitee priznati neurohirurg s bogatim iskustvom i strastvenom predanošću medicini. Rođen je i odrastao u LS. Još kao dečak, pokazivao je znatiželju prema medicinskim temama, a posebno ga je fascinirala složenost ljudskog mozga.Nakon završetka srednje škole, upisao sam Medicinski fakultet Univerziteta u LS, gde sam briljirao svojim akademskim postignućima i istaknuo se kao perspektivan student. Tokom studija, otkrio sam svoju strast prema neuroznanosti i neurohirurgiji te sam odabrao usmjeriti svoju karijeru upravo u tom smjeru.Tokom specijalizacije, sam stekao neprocjenjivo iskustvo radeći u nekoliko vodećih neurokirurških centara u CP. Nakon završetka specijalizacije, vratio se u LS kako bi pridonio lokalnoj medicinskoj zajednici. Ja sam poznat po svojoj stručnosti, preciznosti i suosjećanju prema pacijentima. Moja sposobnost rešavanja složenih neurokirurških slučajeva i njegova predanost postigli su mu ugled jednog od najcjenjenijih neurohirurga u regiji.Osim svoje kliničke prakse, ja sam se aktivno angažira u akademskim krugovima, sudjelujući na konferencijama i predavanjima te pružajući mentorstvo mladim doktorima u razvoju.Kada nisam posvećen medicini,ja uživam u trčanju, planinarenju i vremenu provedenom sa svojom porodici. Moja posvećenost medicini i kontinuirano teženje izvrsnosti nastavljaju inspirirati i motivirati mnoge u medicinskoj zajednici.proziveo sam mnogo toga na poslu,velike strahove.Neurohirurzi su najprecizniji ljudi na svetu stoga sam morao puno vezbati.Radio sam na ljdskim mozdgovima i samim tim morao sam ovladati strah da neubijem nekog svojom nepreciznoscu.Nakon godina i godina vezbanja ja sam uzpeo postici to sto sam hteo i postao najbolji u svome poslu.
1-Nikola moze ici 2-1 jer je prevladao svoj najveci strah i ovo nije nista za njega
2-Nikola moze pricati na radio,popravljdati i sipati gorivo da dize sa pistoljem i da vozi sa pistoljem jer je on jajko precizan, diplomirani i najprofesijonalniji lekar
3-Nikola moze da vozi offroad do 50km\h jer je svaki dan morao da prelazi planine kako bi dolazio na fakultet i praksu.
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,787
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom