Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
11156
Players nickname
Matke Rich
Suspect ID
4066
Date of violation
Mar 15, 2022
Time of violation
16:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ujjNm7cp-p0&ab_channel=MATKE

AleksaAcanovic

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
304
Molim sve Admine da ova mala spodoba bude banovana sa ovog serevera,decko nije normalan i verujem da pratite sta radi poslednja 2 meseca.Kvari RP.Namerno ceka nase greske i snima , kaci snimke ovde da bi dobili Warn ili ban.Ako se ovako bude nastavilo sami cemo izaci iz vlade.Hvala
 

R3XI3L

Blocked
Blocked
Joined
Nov 7, 2021
Messages
126
Molim sve Admine da ova mala spodoba bude banovana sa ovog serevera,decko nije normalan i verujem da pratite sta radi poslednja 2 meseca.Kvari RP.Namerno ceka nase greske i snima , kaci snimke ovde da bi dobili Warn ili ban.Ako se ovako bude nastavilo sami cemo izaci iz vlade.Hvala
Ima moju podrsku
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Molim sve Admine da ova mala spodoba bude banovana sa ovog serevera,decko nije normalan i verujem da pratite sta radi poslednja 2 meseca.Kvari RP.Namerno ceka nase greske i snima , kaci snimke ovde da bi dobili Warn ili ban.Ako se ovako bude nastavilo sami cemo izaci iz vlade.Hvala
Niko vas ne kaci namerno, vredjas me OOC jer si sam pogresio pretrazujes me dok me vuce, hapsite me bez razloga izivljavate se, svima ste zatvorili biznise celom gradu. A osoba E3XI3L je banovana zbog kradje pancira.
Molim lepo ovde se vidi ko je ko.
 

Andrew Newton

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
86
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 4066 dobit će kaznu za Generalno Pravilo 3.1
  • Vrijeđanje osobe (OOC) strogo je zabranjeno
 
Top Bottom