Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1777
Players nickname
Mike Hart
Suspect ID
58429, 43053
Date of violation
Apr 6, 2024
Time of violation
13:15
Proofs
https://youtu.be/TA2nzXVxBPE?si=Q8jF_9YrY4a4OHNO

Domo Bulbasaur

Player
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
182
vidite lijepo sve na pov
nista od toga pova legendo a druga stvar ja sam taj Stranac 43053 legendo ti nas zaustavljas na eventu legendo ocigledno nisi upucen ovo ti je event za fam kao sto su i komponente event ista stvar znaci ne smijes me zajebavat i zaustavljati bez veze jel branim svoj kamion ti dolazis i pametujes također tvoji kolege pucaju bez brojanja kao sto se vidi u povu kako moj covjek pada sta ti imas trazit kao pandur na autoput i zaustavljati kamion na eventu ne razumijem te:) lijepo mi je bilo receno od strane Senior Admina Tefe Kuturica da se smije pucati bez brojanja kada vozim i stitim kamion a vi kao panduri nemate sta traziti i zaustavljati kamion ili ljude oko kamiona koji ga stite a skuzio sam ja u cemu se radi cim na eventu nemamo savez s vasom familijom kada tvoji ljudi dodju da mi krade kamion mi ih prokokamo onda zove vas pandure koji ste u tome famu da mi dodjete sabotirati kamion do tada :) LP

Također Administrator koji ce gledati ovu zalbu ovo je event na koji idu sve familije ovo je event kao i komponente lijepo je bilo receno panduru da odjebe od kamiona jel smo na eventu kao sto se vidi u povu Gdje mu je moj covjek to rekao...
 
Last edited:

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,383
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.

  • Video je editovan ( ponavlja se dva puta )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom