Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
19803
Players nickname
Mouhamed Aruhmadedov
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Apr 6, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/pfwrZpb

Maddoxxx.exe

Player
Player
Joined
Sep 2, 2023
Messages
71
Postovanje, pre 2 dana sam dobio unban na mome main accountu nakon 6 meseci. Bio sam jako sretan i jedva sam cekao da udjem u igricu i da igram sa svojim drugarima medjutim kada sam usao izasao mi je ban od RAGEMP-a za koristenje citova. Bio sam jako zbunjen jer sam vec 6 mjeseci perma banovan na tome accountu za 6.22 i sto posto sam siguran da nisam koristio nikakav cheat, software koji bi mi pomogao u bilo cemu na grandu. Jucer sam pokusao da udjem na server ali sa vpnom i usao sam i bio sam u igrici bez ikakvih problema sve dok nisam usao u discord i usao u neki voice. Iste sekunde kada sam usao u vojs ovo mi je iskocilo " "
. Ja sam pitao admina Muju u dm i on mi je rekao da taj ban nije appealable i da to nema veze sa grand administracijom nego sa RAGE-om sto ja u potpunosti shvatam i slazem se sa tim, ali pisem vam ovo da vas pitam da mi date vasu dozvolu da napravim novi nalog i da tako igram na projektu posto sam ban na mainu dobio stvarno greskom i nije uopste do mene i ja idalje smatram da je bug. Voleo bih kad bi mi dali sansu da ponovo zaigram na projektu i da ponovo mogu da se zezam sa svojim prijateljima i uzivam igrajuci ovu divnu igricu. Nadam se da cete me razumeti i da ce te donjeti dobru odluku. Bez obzira kakva odluka bila postujem je i necu ici protiv nje.
Hvala unapred, s postovanjem
Mouhamed Aruhmadedov
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,872
Ako nemate twink ili nikad niste pravili drugi nalog mozete napraviti novi kao i svi ostali
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom