Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
791
1. Vaše ime IRL : Antonio
2. Vaše godine: 30
3. Vremenska zona GMT +1
4. Prosjek online po danu 4-.9h
5. Vaš Discord: apajke
6. Vaše ingame ime: Radislav Baic
7. Vaš ID: 6901

Dodatne informacije

1. Lider za.....Los Santos Police Department
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
- Htio bi bitli lider jer nikada nisam bio lider, a bio sam kurator LSPD-a te znam sve o organizaciji te bi htio probati dali bi mogao promjeniti RP na serveru da bude bolji
smatram da je lspd dosta važan te da dosta novih igraca ide prvo u LSPD te ih treba nauciti kako i sta kako bi mogli napredovati dalje.
Policija je dota bitna te mislim da je nitko jos na ovom serveru nije takvom napravio akko bi ja posložio.
Isto tako vidim da svi igraci LSPD vide kao organizacija koja nesto nije bitna, zapravo je jako bitna i nikada nije iskorišten njen potencijal do kraja.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Kao prvo LSPD je do sada svaki leader vodio samo da vodi te se nije trudio pobljšati rp servera, ja predlažem da se više aktivira LSPD oko patrola oko grada i sankcijama kriminalaca.
isto tako mislim da bi trebalo uvesi manje rankova kao u RL i da svi budu vise jednaki i da se poštuju, isto tako da se i više time trude.

jedinice za zapljenu su uvijek zapostavljene te jedinice za pisanje kazni jako slabo rade.

uvijek u stanici bude po 10 ljudi i nis ne radi

Moj cilj bi bio da napunim ORG sa sto vise ljudi i da su konstantno na ulicama kao u RL.

Gledaju sto se desava oko njih te cijeli grad vidi da nas ima i boji se raditi gluposti jer isto tako provodimo zakon na najacoj razini.

U Suradnji sa vladom bi htio uvesti policijski sat na drzavnoj frekvenciji odredene dane u tjednu kako bi se smanjio kriminal.

Druga stvar, htio bih sa svim organizacijama ucvrstiti kontakt te sudjelovati u sto više zajednickih co-op operacija

isto tako je jako bitno postivanje među istima.


Treca stvar, htio bih napraviti nešto neviđeno za LSPD kao ORG tako da radi evente i sudjeluje u interakciji sa građanima, tako da se rade ankete od građana kako poboljšati policiju te samo pravo žalbe na određene...

sto veca interakcija sa građanima bi dovela LSPD u jedan RESPECT koj do sada nisu imali kao PD

Te moj cilj je imati 100+ clanova koji ce raditi najbolje sto mogu kako bi Grad bio siguran i miran.
te ima jos dosta toga sto se može napraviti da se LSPD podigne kao ORG na jedan viši nivo.


LSPD rankovi bi bili

1 SUSPEND
2 NA OBUCI
3 ZAPLJENA
4 PROMETNI POLICAJAC
5 POLICAJAC
6 INSPEKTOR
7 VIŠI INSPEKTOR
8 S.W.A.T
9 JEDINICA ZA NARKOTIKE
10 SEF STANICE / instruktor za obuku
11 KOMANDIR
12 ZAMJENIK NACELNIKA
13 NACELNIK

Select for moderation
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom