Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54786
Players nickname
Daki Huligann
Suspect ID
56726
Date of violation
Apr 7, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/dtfsBcqlNFM

Daki Huligan

Player
Player
Joined
Feb 15, 2024
Messages
54
Dogovor Je bio da od fabrike ide svima po 10 rp tiketa, Onda smo se dogovorili da ovom trecem damo 5 a meni 10 i 56726 poznatiji kao dorian gmaz 15 rp tiketa za fem. Dato mi je samo 5 rp tiketa. Ne znam sta pokusava zasto me prevario! Fabrika Rp Tiketa Je Pobedjena Ujutru U 10:30h. Ako Milisi da laze admine onda stvarno ne znam.
 

Gmaz

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
83
Ja ocu pov di sam ti ja reko da cu ti dat 10 rp tiketa, rekao sam citiram "steff 5, ti 5, ja 5 i 15 za fam. Da bi ti došao uzeo rp tiket i tražio me za još, tko bi normalan dao 10 rp tiketa, ja ti nisam morao nista dati ali sam ti dao 5 tiketa pa si racunaj koliko je to a drugdje je placeno 200k bio si sretan ko grlica. A ja ni na discord nikada nisam reko da cu ti dat 10.
 

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
38
budi zahvalan da ti je išta dao a ne tu da plačeš ko dijete od 5 godian za svaku sitnicu
 

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
38
a i ono šta mi psuješ i nazivaš me pogrdnim imenima i sve u famu nisi ni zaslužio 10 nit bi ko dao 10
 

Gmaz

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
83
Dogovor Je bio da od fabrike ide svima po 10 rp tiketa, Onda smo se dogovorili da ovom trecem damo 5 a meni 10 i 56726 poznatiji kao dorian gmaz 15 rp tiketa za fem. Dato mi je samo 5 rp tiketa. Ne znam sta pokusava zasto me prevario! Fabrika Rp Tiketa Je Pobedjena Ujutru U 10:30h. Ako Milisi da laze admine onda stvarno ne znam.
mi se nismo uopce tako dogovorili ima covjek koji je bio i cuo
 

mihajlo0705

Player
Player
Joined
Feb 23, 2024
Messages
15
gmaz poznat si po tome da krades
Postovana administraciju,

Ne zelim da se sire neistine o ovom igracu, sve sto sam pozajmio i dao coveku vratio je. Kao i ovo dogovor nije bio da Daki uzme 10 on je sam sebi to dodelio.

Srdacan pozdrav!
 

Daki Huligan

Player
Player
Joined
Feb 15, 2024
Messages
54
Postovana administraciju,

Ne zelim da se sire neistine o ovom igracu, sve sto sam pozajmio i dao coveku vratio je. Kao i ovo dogovor nije bio da Daki uzme 10 on je sam sebi to dodelio.

Srdacan pozdrav!
Ovaj nije ni bio tu ahhahahahahhahahahhahhaa
 

Gmaz

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
83
Dogovor Je bio da od fabrike ide svima po 10 rp tiketa, Onda smo se dogovorili da ovom trecem damo 5 a meni 10 i 56726 poznatiji kao dorian gmaz 15 rp tiketa za fem. Dato mi je samo 5 rp tiketa. Ne znam sta pokusava zasto me prevario! Fabrika Rp Tiketa Je Pobedjena Ujutru U 10:30h. Ako Milisi da laze admine onda stvarno ne znam.
Procitaj pravilo 6.10.
6.10 Zabranjeno je premještanje IC situacija u OOC (npr. Vrijeđanje nekoga u Discord Chatu u vezi s IC situacijom). Svi takvi slučajevi bit će kažnjeni u Discord-u kao i zabranama u igri. | Zabrana 1-7 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom