Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54378
Players nickname
Mujke Salamanca
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Apr 7, 2024
Time
00:00
Proofs
https://files.fm/u/2nx7v44caz

Mujke

Player
Player
Joined
Feb 24, 2024
Messages
6
Postovana administracijo, dobio sam ban za 1.4 (Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa (Twinking) ). Ali ja nemam veze sa ovim. Početak mog grand journeya krenuo je u januaru ove godine. U početnim danima prilikom upoznavanja nekih ljudi jedan momak me je upitao da li bi mu mogao napraviti račun na grand projektu na šta sam odmah pristao bez ikakvih problema iz aspekta pomaganja, neznajući ni šta zapravo radim gdje je on to shodno vidjeći da sam ja početnik i iskoristio. Vjerovatno je više puta zloupotrijebio adresu a da ja ni ne znam. Uopšte ne znam da se koriste drugi nalozi i prihvatam da se svi obrišu osim maina. Igrao sam samo na main nalogu i cijelo vrijeme igram na njemu od samog početka (54378). Te kroz neko znatno vrijeme saznajem da je taj momak dobio ban za 1.3 (Svaka prevara protiv igrača je zabranjena) na svom main nalogu. Prije čak nekoliko dana podnjeo sam aplikaciju za administratora iz želje za sticanjem novog iskustva te samog pomaganja projektu, nisam imao niti imam nikakvih namjernih radnji protiv pravila i protiv samog projekta.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,033
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom