Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
480
Players nickname
Mario Petkovski
Suspect ID
1673
Date of violation
Apr 8, 2024
Time of violation
22:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=1LxddWbT2hI

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,364
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

Zahtjevam POV od ID 1673 sa eventa
Rok za dostavu 16h

Svaki offtopic komentar bice kaznjen!
 

vuwkic

Player
Player
Joined
Mar 11, 2024
Messages
18
Prvo nije bug abuse snimam pov od pocetka nesto je zbagan server bio evo saljem upravo pov
 

vuwkic

Player
Player
Joined
Mar 11, 2024
Messages
18
Ja sam zbunjen kao sto se vidi u POV-u meni nije htelo da puca ja sam stao takodje vise puta i skinuo pancir kako bi me ubio jer stvarno ne znam sta se dogodilo cak sam i pitao sto nece da mi puca stvarno sam totalno zbunjen i nisam hteo nista da abusujem ako jesam jer ne znam sta se dogodilo. Izvinjavam se nakon ovoga sam restartovao igricu i ubili su me.

Takodje da napomene imao sam poteskoce sa internetom pre eventa.
 

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
26
molicu adminstraciju da banuje doticna dva igraca koji pokusaju da slazu administraciju,tako sto izbacuje pov od eventa,a zvuk je snimljen i naknadno ubacen u video,ulaze u krug i pricaju o black cobr i bas na nas nailaze,molim vas ovo je previse amaterski da bi neko poverovao da njima stvarno ne radi!!!
 

Max Salvatore

Player
Player
Joined
Nov 9, 2022
Messages
334
Ja sam zbunjen kao sto se vidi u POV-u meni nije htelo da puca ja sam stao takodje vise puta i skinuo pancir kako bi me ubio jer stvarno ne znam sta se dogodilo cak sam i pitao sto nece da mi puca stvarno sam totalno zbunjen i nisam hteo nista da abusujem ako jesam jer ne znam sta se dogodilo. Izvinjavam se nakon ovoga sam restartovao igricu i ubili su me.

Takodje da napomene imao sam poteskoce sa internetom pre eventa.
Desio mu se onaj bag vjv di mu pise da je i dalje u green zoni, to se prije desavalo. Tako da on ne moze da puca a ne moze ni njega niko da puca.
 

vuwkic

Player
Player
Joined
Mar 11, 2024
Messages
18
molicu adminstraciju da banuje doticna dva igraca koji pokusaju da slazu administraciju,tako sto izbacuje pov od eventa,a zvuk je snimljen i naknadno ubacen u video,ulaze u krug i pricaju o black cobr i bas na nas nailaze,molim vas ovo je previse amaterski da bi neko poverovao da njima stvarno ne radi!!!
Zvuk nije nakdnadno snimljen ne znam odakle ti to daj mi dc mogu ti pokazem pov iz nvdia expirienca ako te zanima dodaj me stutgart3
 

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
26
ako nece da ti puca mogao si da pobegnes i da vidis u cemu je problem,ali nisi hteo posto znas da se nekad desava bag abuse na server u i usao si u sred pucnjave da pitas sta se desava,verovatno u dogovoru sa suparnickom ekipom kako bi dobili biz war rp tikete,zato zelim da se strogo kaznis!hvala
 

vuwkic

Player
Player
Joined
Mar 11, 2024
Messages
18
ako nece da ti puca mogao si da pobegnes i da vidis u cemu je problem,ali nisi hteo posto znas da se nekad desava bag abuse na server u i usao si u sred pucnjave da pitas sta se desava,verovatno u dogovoru sa suparnickom ekipom kako bi dobili biz war rp tikete,zato zelim da se strogo kaznis!hvala
Pobego sam samo sam bio zbunjen sta nije jasno daj dc lepo da ti pokazem ako te zanima pov da vidimo dal sam nakdnadno ubacio zvuk i ne znam sta pokusavas da mi nabijes ban sta god kad nista nisam uradio ako oces daj dc pa pogledaj dal sam ista nakdadno ubacio
 

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
26
sto se doticnog igraca tice u ovoj i u svakoj njegovoj predhodnoj zalbi uvek se nesto pravi da nije znao,sto meni deluje kao izbegavanje njegove kazne,takoda vas stvarno molim da se kazni inace ce ostali igraci koristiti iste primere (fore) kao doticni igrac..hvala
 

Dragan Legijaa

Player
Player
Joined
Dec 12, 2023
Messages
26
ako administracija ovo ne resi sad,sutra ce te imati na desetine ovakvih igraca koji koriste bag abuse da bi neko ko im placa za to uzeo informal ili biz war,pa ce biti jos veci problem! hvala i laku noc.
 

Carlos Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,364
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.

Desio se bug da igrac ne moze da puca a sa time i igraci ga ne mogu ubiti.. Igrac nije iskoristio taj bug u svoju korist jer nije mogao ni da puca..
Na pov-u se ne vidi prekrsaj.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom