Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal i for G.P 3.2 | Denza Washington

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52583
Players nickname
Vajke Montenegro
Administrators nickname
Denza Washington
Date
Apr 9, 2024
Time
18:26
Proofs
https://i.ibb.co/JCxwYNR/Capture.png

vajic084

Player
Player
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Poštovani administratori,

Vezani thread LINK: Approved - G.P 3.2 0000

Banovan sam na 7 dana jer sam pomenuo člana porodice nekome (nijesam prijetio ili psovao, samo pomenuo).

Broj 1: Bio sam isprovociran njegovim porukama, on je mene vrijeđao, a ne ja njega.

Broj 2: Ja mu nijesam psovao člana familije, nego na ono što je on meni pisao samo odgovorio "KO KEVA TVOJA" što se da vidjeti iz priložene slike koju je on screenovao i okačio.

Capture.png


Okačio bih ja još poruka prije ovih, gdje se vidi još njegovih uvreda, nego ne mogu da otvorim jer sam banovan.

Slažem se da sam kriv zbog pominjanja člana familije u bilo kom kontekstu, nije vezano za RP, ali nijesam ni psovao, ni vrijeđao, ni prijetio da bih bio banovan 7 dana.

Mislim da je admin Danza Washington donio prestrogu odluku da se kaznim 7 dana banom. Da je neki warn, zatvor, novčana kazna, pa ok... A ovo mislim da je prestrogo.

S druge strane, on je vrijeđao i on treba da bude kažnjen još strožije nego ja.

Molim Vas da razmotrite moju molbu za UNBAN, odlično mi je krenulo sa igrom, teče mi PRIME i Battlepas premium, redovno obavljam sve obaveze. Hlađenje od 7 dana bi me udaljilo od igre vjerovatno :/
 

vajic084

Player
Player
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Evo imam i screenshoot od prethodnih poruka i komplet prepiske:
Wd99qK8.jpeg
XxPcwHF.jpeg
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom