Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected OOC vredjanje roditelja i pretnja + nacionalizam. ID:5220

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4305
Players nickname
NikoIa Petrovic
Suspect ID
5220
Date of violation
Mar 16, 2022
Time of violation
15:15
Proofs
https://imgur.com/a/QyErgGP

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Doticno dete je juce bilo prijavljno za spominjanje majke ovde na forumu. Dobilo ban na 7 dana. Da bi mi eto iz tog razloga i zbog toga sve ovo napisalo. Pa ja zahtevam sada za njega posle svih ovih reci perma ban. Hvala. Takodje dete je ovako upisano na diskord: @Cofi#5965
 
Last edited:

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
DM odnosno privatne poruke nemaju nikakve veze sa bilo cim osim ako se ne radi o adminima.
 

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Mali ja ti taj photoshop i ne znam da radim niti imam vremena da se ucim da ga radim. To sto si napisao i sto si vredjao sta si vredjao ces videti koliko cu daleko da odem zbog ovog sto si napisao. Eto toliko imas ti od mene.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
ovo da je photoshopano bi imalo blur motion izmedju poruka, kao sto se moze vidjeti nema blurra, photoshop se primjeti ovdje ga nema.
 

Lale

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
59
cemu photoshop? daj video
Time neces nista uspeti ja kad sam te okacio pre neki dan za pg odma si pisao video je trimovan. Ti se decko izvuci iz ove situacije neces kraj i.
 

Cofi

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
99
Time neces nista uspeti ja kad sam te okacio pre neki dan za pg odma si pisao video je trimovan. Ti se decko izvuci iz ove situacije neces kraj i.
i mislis da me to zanima?
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Na razmatranju.
  • Bice thread lock-ovan zbog OffTopica.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom