Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54503
Players nickname
Pesic Blueray
Suspect ID
38383,45378,12664
Date of violation
Apr 10, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=OEh4Kaw-mes

Aleksandar Obama

Player
Player
Joined
May 13, 2023
Messages
96
1. svako drzavno lice ako vidi da lice ima balaklavu i on ima pravo da trazi legitimaciju ako nema ima pravo da ga hapsi al u ovom slucaju nisu trazili i hapse ga
2. prava nisu ocitana tri puta vec jednom i nisu dobili odgovor da li su im jasna
3.svaki gradjanin koji je lisen slobode ima pravo na advokata sem ako nije pucao na njih ili nesto jace od toga (mislim da je tako)
4.ovo mozda nije mass rule break vec su dvoje pravili fail rp pg i sl...


moje misljenje
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
140
a pa ti si onaj latinicar sta mi uradio lta 3 puta i posle toga si naso jos da kacis
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
Na povu se ne vidi kraj hapšenja, mozda si dobio advokata ko zna?
Sramota je da ovakvim pov-om se zališ na forumu jer ces dobiti MG i još k tome nisu 3+ člana, več ako neznaš raditi normalni RP nemoj igrati jer kvariš cijelu igricu
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
Da, vidi se kako nisu snimani svi slojevi ( 1:30 do 1:40 ) mozemo vidjeti kako mu miš radi nešto i čuje se kako s mišem nešto radi i vidi se ( vidimo kako nema običan miš več ima kao + ), ako je na discordu trebalo bi biti u lijevom kutu da je na razgovoru s nekime i vidjeti se razgovor.
Ovu žalbu bi netko iskusni trebo pogledati i kazniti ovo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom