Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Los Santos Vagos | Legija Tsukuyomi

Rejected
Status
Not open for further replies.

Legija Tsukuyomi

Player
Player
Joined
Sep 27, 2022
Messages
32
1. Vaše ime RL: Mihailo

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosečna aktivnost: 8-10 sati

5. Vaš discord: .notconeee

6. Vaše ime in game: Legija Tsukuyomi

7. Vaš ID: 26077

----------------------------------------------

1. Lider za: Los Santos Vagos

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Pre svega zeleo bih da se oprobam kao lider ove organizacije jer smatram da sam dovoljno kompetentan da je vodim. Imam dugogodisnje iskustvo sa kriminalom i kriminalnim organizacijama na ovom serveru i znam kako se treba ophoditi prema clanovima, kako uvoditi autoritet i sve ostalo sto cini jednog lidera bande.Spreman sam da ucinim sve sto je neophodno sa moje strane kako bi moja organizacija bila na vrhu RolePlay-a.

----------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

1. Radili bi cesto pljacke,talacke i ostale akcije to bi pridonijelo i State organizacijama jer bi imali posla. Mnogo ljudi bi islo na evente bili bismo mnogo aktivni saradjivali bismo sa ostalim bandama kako bi doprineli mnogo dobar RolePlay.

2. Resili bi veliki problem u getu to je masivno kršenje pravila MG, FEARRP, MK, CR, CL VDM... Tako da bi definitivno trebalo poostriti kazne za ta odredjena učestala pravila..

3. Takodje bi nasi clanovi radili grafite svaki clan bi dobio nagradu... RankUP ili bonus koji bi isao iz mog dzepa


----------------------------------------------

4. Rankovi

1. Suspend
2. Newbie
3. Hamster
4. Lil Gangster
5. Ghetto Boy
6. Graffiti Team
7. Graffiti Team Leader
8. Hustler
9. Turfer
10. Calypso
11. O.G
12. Vato
13. Psycho

Hvala na citanju i zelim svu srecu ostalim aplikantima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom