Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
56220
Players nickname
Aleksandar Dacic
Administrators nickname
Denza Washington
Date
Apr 12, 2024
Time
17:11
Proofs
https://ibb.co/VVmbqqJ

aleksandardacic

Player
Player
Joined
Apr 12, 2024
Messages
3
Postovi Mujo i Abrahame.

Ja se iskreno izvinjam na ovoj nastaloj situaciji. Dozvolite da objasnim sta se zapravo desilo u mom slucaju. Vozio sam turu sa kamionom do pilane prilikom zavrsetka odlucio sam da odem do ribarskog mesta tacnije na jezero 3/5 jer sam imao zadatak u BP da ulovim 15 lososa. Posto sam invalid i ne mogu se sluziti svojom levom rukom koristim Logitechov mis koji ima svoj softver kako bi mi omogucio da uopste mogu igrati bilo koju vrtsu igrice. U linku mozete videti odeljak iz medicinske dokumentacije koja potvrdjuje moju invalidnost. U ovom slucaju sam koristio isti taj softwer kako bi sebi olaksao pecanje jer kao sto rekoh imam samo jednu ruku na raspolaganju. Takodje moram nagovestiti da svoj GTA V imam preko Epic Games'a i da uvek imam kontrolnu proveru od strane sistema (i am human) koju uvek moram potvrditi kako bi nastavio sa pecanjem. Naime u ovom slucaju moram priznati da sam otisao do toaleta jer sam vrsio veliku nuzdu, smatrao sam da se za tih 10-15 min vracam i da ce tada biti na mome ekranu vec zahtevana potvrda (i am human). Medjutim video sam da se konekcija izgubila, pokusao sam da se ulogujem i u tom trenutku vidim da sam blokiran od strane Admina (Denza Washington). Ja se opet izvinjavam na ovoj nastaloj situaciji stvarno sam strastveni igraci Grand Rp'a i voleo bih da razmotrite moj Appeal za Unban i pronadjete u vasem srcu razumevanja za moju situaciju kako bih se sto pre vratio u svoj roll. Ako je ista potrebno sa moje strane stojim vam na raspolaganju. Hvala unapred.

S'postovanjem

Aleksandar Dacic
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,048
Zao mi je ali to opet spada da krsite generalno pravilo 4.1. Administrator je dosao do vas i pitao vas da li ste tu na sta niste odgovorili i daljim provjerama utvrdili da koristite neki vid skripte da sami pecate. Odbijeno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom