Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Gustavo Barbarossa

Player
Player
Joined
Feb 14, 2023
Messages
297
1. Vaše ime IRL:Mateja
2. Vaše godine:22
3. Vremenska zona:GMT+2(Beograd)
4. Prosjek online po danu:6-8h
5. Vaš Discord:stan0je#5823
6. Vaše ingame ime:Gustavo Barbarossa
7. Vaš ID:37278

Dodatne informacije

1. Lider za SAHP

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1-Od svog prvog dana servera sam proveo kao High Command u svim drzavnim organizacijama u vise navrata, a ponajvise u SAHP-u, i naucio sam sve njene vrline i mane, te kroz svo to iskustno skupio dovoljno znanja da budem doboljno sposoban da uspedno vodim ovu organizaciju.
2.2-Imam odlicne vestine upravljanjem ljudi,i komandujuci, kroz sve organizacije, i tim ljudi dovoljno velik i obucen da zajedno sa mnom vodi ovu organizaciju.
2.3-Odlican sam autoritet ljudima, uceci ih stvarima u drzavnim organizacijama sa kojima se nisu ranije susretali, i imam autoritet medju njima.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1-Uvodjenje redovnih sastanaka izmedju svih clanova organizacije, na kojima ce svako imati pravo da iznese svoje misljenje, utiske i predloge za poboljsanje nase organizacije
3.2-U manje vise svim prethodnim mandatima skoro svih organizacija, imamo problem da Lideri tih organizacija dodaju previse High Comande, te svoje prijatelje neovisno o njihovom stazu i znanju postavljaju na te funkcije, te dolazi do sukoba interesa, i nepostovanja medjusobno, tako da bih se postarao da imam sto je manje ljudi u HighComandi, i ne bih dozvolio nikakvo prepiranje i moljenje za rankove
3.3-Odrzavao bih treninge svim svojim zaposlenima, u kojima bi smo im objasnjavali taktike koje bi smo koristili na akcijama da bi smo suzbili mogucnost da se nasi clanovi ponasaju neprofesionalno i nedolicno na grupnim akcijama sa ostalim organizacijama.
3.4-Poradio bih na nastupu svojih clanova sa gradjanima, gde bi svaki clan morao da bude ljubazan prilikom zaustavljanja lica i morao da se predstavi, te zapocne pravi RolePlay, a ne samo jurilo kako da se neko uhapsi bez razloga ili nekih preteznih interakcija sa osobom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom