Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54902
Players nickname
Shime Josip
Suspect ID
57617
Date of violation
Apr 13, 2024
Time of violation
21:29
Proofs
https://imgur.com/a/F8otmGi

Don Pacino

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
79
ja msm da imam pravo dati svoje misljenje i moje misljenje govori da nije u redu sta god se desavalo na Grandu decki/devojke koje rade 8 sati dnevno i dodju doma da bi se opustili koji nemaju vremena sva pravila od jednom da nauce msm da bi taj decko koji je po IDu I 57617
trb dobiti Ban na 60 dana a taj koji je skeman dobit jednostavno na 7 dana warn jer nije naucio pravila kako trb i pare mu se vrate na Banku
 

Stefan Escobarr

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
23
Imam poruke sa njim i da li je moguce pronaci osobu Shime Josip nekako ?
da mi on vrati pare i da zavrsimo sa ovim
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,591
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Dostavite POV gdje se vidi ili cuje dogovor vas , na ovom snimku se vidi da dajete pare al dogovor da je za auto se ne vidi niti cuje , takodje POV dostavite na YouTube ne na Imgur i na POV-u se mora cuti vas mikrofon

- Rok za dostavu validnog POV-a je 14h
- Svaki naredni OffTop = Kazna na forumu
 

Stefan Escobarr

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
23
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Dostavite POV gdje se vidi ili cuje dogovor vas , na ovom snimku se vidi da dajete pare al dogovor da je za auto se ne vidi niti cuje , takodje POV dostavite na YouTube ne na Imgur i na POV-u se mora cuti vas mikrofon

- Rok za dostavu validnog POV-a je 14h
- Svaki naredni OffTop = Kazna na forumu
E ovako kao prvo duzi POV nemam imam samo taj kao drugo meni mikrofon ne radi,ja koristim Wo mic aplikaciju koju povezem na telefon i povezem sa pc-em,i tako koristim,znaci mic nije bio povezan ja sam mu dao novac za auto,ti kao admin ako mozes nadji igraca Shime Josip reci mu da mi vrati novac da bih povukao zalbu.jer ne bih voleo da neko dobije ban zbog mene,a kamoli ja da dobijem ban,hvala.
 

Vasа Simic

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
158
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

Dostavite POV gdje se vidi ili cuje dogovor vas , na ovom snimku se vidi da dajete pare al dogovor da je za auto se ne vidi niti cuje , takodje POV dostavite na YouTube ne na Imgur i na POV-u se mora cuti vas mikrofon

- Rok za dostavu validnog POV-a je 14h
- Svaki naredni OffTop = Kazna na forumu
Banovan je 57617
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom