Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

borkovvv

Player
Player
Joined
Apr 13, 2024
Messages
7
Informacije

1. Vaše ime IRL:Uroš
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:3 do 4 sata
5. Vaš Discord:borkovvv
6. Vaše ingame ime:Uros Tutankhamun
7. Vaš ID:14037

Dodatne informacije

1. Lider za SAHP.....
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)



1.Mislim da bih bio veoma sposoban da vodim organizaciju zato sto sam u ovoj organizaciji bio mnogo puta i znam kako jedna organizacija treba da funkcionise . Nikada nisam bio okrenut kriminalu već duže vreme branim ovu državu od kriminala.
2.Bio sam u svim državnim organizacijama i u svim sam bio HC znam da preuzmem svaku situaciju i veoma se dobro snalazim u teškim situacijama.Duže vreme se trudim da dodjem do vrhunca i nadam se da se moj trud isplatio!
3.Ja kao leader ove posebne organizacije bih pokazao kako izgleda prava državna organizacija!Svaki kolega bi se poštovao i svi su jednaki!

+ Plus imam sklopljen skoro ceo HC tako da mislim da bi organizacija veoma brzo napredovala !





3.Vas predlog za pobosljanje RolePlay-a u organizaciji :


Pre svega ne bih nikako tolerisao TOXIC ko bude bio toxican odmah bi bio sankcionisan bio on HC ili ne. Nema ne poštovanja kolega to je strogo kažnjivo ne postovanje kolega. Uspostavio bih veoma dobar odnos prema drugim organizacijam svi trebamo da suradjujemo nema razloga da drzavne organizacije da ne suradjdjuju. Uvek bi bio neko tu da pomogne svakom gradjanu. I pokazao bih kako izlgeda jedna prava organizacija!

PRAVILA SEKCIJE: Da zaposleni budu minimum aktivni 2 sata na dan Za ulazak minimum da imas 14 godina(sa toliko godina trebate biti odgovorni za svoje postupke i zreli) Postovanje prema svima Želja za radom Kulturno ponašanje


Vas doprinos organizaciji:
1.Svake bi drzao sastanke za utisak nedelje i delio bi rank up-ove (po zasluzi)
2.Svako me bih dao priliku da udje u organizaciju
3.svako ispitivanje bih vodio na discordu !
4.HC bi se samo dobijao po zasluzi i trudu , oni bi bili zaduzeni da pomazu manjim cinovima i da pomazu kolegama ako im nesto treba
5. Bonusi bi se dobijali svake nedelje na osnovu aktivnosti

RANKOVI :

----Vrhovna Komanda----

30.Drzavni Sheriff
29.Deputy Sheriff
28.Assistent Drzavnog Sheriffa
27.Sheriff Major
26.SAJ Kapetan
25.Glavni Inspektor

----HS----

24.Zamjenik SAJ Kapetana
23.Zamjenik Glavnog Inspektora
22.Supervizor
21.Instruktor Obuke
20.Zamjenik Instruktora Obuke

-------Komanda--------------

19.Visi Inspektor
18.SAJ Coordinator
17.Inspektor
16.SAJ Pilot
15.Mladji Inspektor
14.SAJ Operativac

----------------------

13.Sheriff Porucnik III
12.Sheriff Porucnik II
11.SheSriff Porrucnik I
10.Sheriff Special I
9.Sheriff Special I
8.Sheriff State Trooper
7.Sheriff III
6.Sheriff II
5.Sheriff I
4.Sheriff Portir
3.Sheriff Na Obuci
2.Suspend 24H
1.Suspend 48H
 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
114
Informacije

1. Vaše ime IRL:Uroš
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu:3 do 4 sata
5. Vaš Discord:borkovvv
6. Vaše ingame ime:Uros Tutankhamun
7. Vaš ID:14037

Dodatne informacije

1. Lider za SAHP.....
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)



1.Mislim da bih bio veoma sposoban da vodim organizaciju zato sto sam u ovoj organizaciji bio mnogo puta i znam kako jedna organizacija treba da funkcionise . Nikada nisam bio okrenut kriminalu već duže vreme branim ovu državu od kriminala.
2.Bio sam u svim državnim organizacijama i u svim sam bio HC znam da preuzmem svaku situaciju i veoma se dobro snalazim u teškim situacijama.Duže vreme se trudim da dodjem do vrhunca i nadam se da se moj trud isplatio!
3.Ja kao leader ove posebne organizacije bih pokazao kako izgleda prava državna organizacija!Svaki kolega bi se poštovao i svi su jednaki!

+ Plus imam sklopljen skoro ceo HC tako da mislim da bi organizacija veoma brzo napredovala !





3.Vas predlog za pobosljanje RolePlay-a u organizaciji :


Pre svega ne bih nikako tolerisao TOXIC ko bude bio toxican odmah bi bio sankcionisan bio on HC ili ne. Nema ne poštovanja kolega to je strogo kažnjivo ne postovanje kolega. Uspostavio bih veoma dobar odnos prema drugim organizacijam svi trebamo da suradjujemo nema razloga da drzavne organizacije da ne suradjdjuju. Uvek bi bio neko tu da pomogne svakom gradjanu. I pokazao bih kako izlgeda jedna prava organizacija!

PRAVILA SEKCIJE: Da zaposleni budu minimum aktivni 2 sata na dan Za ulazak minimum da imas 14 godina(sa toliko godina trebate biti odgovorni za svoje postupke i zreli) Postovanje prema svima Želja za radom Kulturno ponašanje


Vas doprinos organizaciji:
1.Svake bi drzao sastanke za utisak nedelje i delio bi rank up-ove (po zasluzi)
2.Svako me bih dao priliku da udje u organizaciju
3.svako ispitivanje bih vodio na discordu !
4.HC bi se samo dobijao po zasluzi i trudu , oni bi bili zaduzeni da pomazu manjim cinovima i da pomazu kolegama ako im nesto treba
5. Bonusi bi se dobijali svake nedelje na osnovu aktivnosti

RANKOVI :

----Vrhovna Komanda----

30.Drzavni Sheriff
29.Deputy Sheriff
28.Assistent Drzavnog Sheriffa
27.Sheriff Major
26.SAJ Kapetan
25.Glavni Inspektor

----HS----

24.Zamjenik SAJ Kapetana
23.Zamjenik Glavnog Inspektora
22.Supervizor
21.Instruktor Obuke
20.Zamjenik Instruktora Obuke

-------Komanda--------------

19.Visi Inspektor
18.SAJ Coordinator
17.Inspektor
16.SAJ Pilot
15.Mladji Inspektor
14.SAJ Operativac

----------------------

13.Sheriff Porucnik III
12.Sheriff Porucnik II
11.SheSriff Porrucnik I
10.Sheriff Special I
9.Sheriff Special I
8.Sheriff State Trooper
7.Sheriff III
6.Sheriff II
5.Sheriff I
4.Sheriff Portir
3.Sheriff Na Obuci
2.Suspend 24H
1.Suspend 48H
Mora uzmessssss💪💪💪
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom