Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Trle Limeni

Player
Player
Joined
Dec 27, 2023
Messages
188
  • Informacije

  • 1. Vaše ime IRL:Mihajlo
  • 2. Vaše godine:16
  • 3. Vremenska zona:GMT+1
  • 4. Prosjek online po danu:4h-8h Radnim Danom Vikendom 8h+
  • 5. Vaš Discord:mikidi5cordgames
  • 6. Vaše ingame ime:Trle Limeni
  • 7. Vaš ID:40154

  • Dodatne informacije

  • 1. Lider za SAHP
  • 2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije:
  • 2.1 Želim se kandidirati za poziciju lidera u ovoj divnoj organizaciji, sa ciljem sigurnosti i pravde unutar naše zajednice. Kroz svoje iskustvo , verujem da posedujem dovoljno potrebne za uspešno vođenje ove organizacije.Moje iskustvo kao High Comand u SAHP-u nekoliko puta pružilo mi je duboko razumevanje sa izazovima sa kojima se susrećemo u svakodnevnom radu.
  • 2.2 Imam ranije iskustvo u timu administracije ovog divnog projekta sto podrazumeva da sam spreman da donosim vazne odluke kao vodja ove organizacije i naravno ispravne odluke koje ce doprineti laksem radu.
  • 2.3 Spreman sam preuzeti odgovornost za vođenje tima, pružajući podršku i potrebne resurse našim članovima kako bi bili što uspešnije u obavljanju svojih dužnosti.Osim toga, posedujem razvijene vještine komunikacije i sposobnost donošenja brzih, ali bolji u odluka u izazovnim situacijama. Uz to, moj kodeks čini temelj mog delovanja, osiguravajući da će naša organizacija uvijek delovati u skladu sa najvišim standardima integriteta i profesionalnosti.Kao lider, želim osigurati da naša organizacija bude otvorena za inovacije i promjene, uvijek težeći unaprjeđenju naših metoda rada kako bi smo bili što učinkovitiji u borbi protiv kriminala i zaštiti naše zajednice.Spreman sam posvetiti se ovoj ulozi , te raditi zajedno s ostatkom tima kako bismo postigli naše ciljeve i osigurali bolju i sigurniju budućnost za sve građane.
  • 2.4 Željan sam da dam sve od sebe da bi se uklopio sa drugim kolegama iz ostalih org kako bi se kriminal manje sprovodijo brze odazivali na pljačke otmice ubistva,i najbitnije bili gradjani na auto putu a i sire sigurniji
  • 2.5 Ne smem da izostavim zdravlje mojih ljudi koje bi trebao da se potrudim da nas kolege iz EMS posećivaju makar 1 dnevnom da bi kolegama proverili zdravlje jer kakav je to policaj sa bolestima.
  • 2.6 Spreman sam da sve poslove i tako dalje da ostvarim sa strane kako bih mogao se posvetiti svojim ljudima raditi aktivno deliti bonuse i naravno kazniti ih i opet obučiti da se nebi desile greške


  • 3.Cinovi

  • Patrolno Osoblje
    1. Suspend do daljne
    2. Suspend 48h
    3. Suspend 24h
    4. Policajac na obuci
    5. Saobracajni Policajac
    6. Sherrif Officer I
    7. Sherrif Officer II
    8. Sherrif Officer III
    9. Vodja Patrole
    10. Glavni Sherrif
  • Tim instruktora
  • 11.Instruktor
  • Tim inspektora
    12. Mladji Inspektor
    13. Stariji Inspektor
    14. Iskusni Inspektor
    15. Glavni Inspektor
    Specijalna Jedinica
    16. Specijalac na obuci
    17. Beta Force
    18. Delta force
    19. Iskusni Specijalac
    20. Vodja Specijalne Jedinice
    High Staff
    21. Sherrif training officer
    22. Komandant Beta force
    23. Komandant delta force
    24. Vodja Inspektora
    High-Command
    25. Zamenik Komandira stanice
    26. Komandir stanice
    27. Pukovnik
    28. Major
    29. Zamenik Drzavnog serifa
    30. Drzavni serif
4.Objašnjenje mojih činova
1. Suspend do daljneg (Kolega je izgubio poverenje od velike komande tako da je suspendovan do daljneg od rada )
2. Suspend 48h (Kolega je malo više pogrešio tako da je malo 24h tako da će mo udvostročiti )
3. Suspend 24h (Kolega je napravijo slabiju grešku koja bi ga donela do ovoga čina ali samo 24h )
4. Policajac na obuci (Svaki zaposlenik bi prosao detaljnu obuku od strane iskusnih instruktora kako bi bili spremni za svaku situaciju koja ih zatekne )
5. Saobracajni Policajac (Kolega je završio sa uspehom obuku tako da moze da krene u saobraćaj verovatno će voziti kamion i naplaćivat kazne za pogrešno parkiranje)
6. Sherrif Officer I (Kolega postaje Sheriff prvog čina i samim tim se trudi da napreduje i počinje da zaustavlja na auto putu)
7. Sherrif Officer II (Kolega već se uvežbao kao Sherifff i samim tim on bolje zapaže i sluša naredjenja)
8. Sherrif Officer III (Kolega je napredavao jer se izgledao očito pokazao kao Sheriff i spreman je za auto put i dalje akcije)
9. Vodja Patrole (Kolega je skupio iskustvo da može već da vodi patrolu po auto putu)
10. Glavni Sherrif (Kolega postaje glavni Sheriff u stanici tako da može da pomaže mladjim Sherifima od njega )
Tim instruktora
11. Instruktor (Kolega stiče dovoljno poverenje da drži obuku Policajcem na obuci i pokazati mu našu stručnu specijalnost)
Tim inspektora
12. Mladji Inspektor (Kolega se razume u kriminal samim time može da zaključi neke osnovne stvari)
13. Stariji Inspektor (Kolega je već dovoljno razumeo kriminal za ovaj čin)
14. Iskusni Inspektor (Kolega dovoljno iskustan da razume kriminal i bude desna ruka Glavnom inspektoru )
15. Glavni Inspektor (Kolega više nije desna ruka već on sada dobija svoju desnu ruku i spreman je da komanduje ostalim Inspektorima )
Specijalna Jedinica
16. Specijalac na obuci (Kolega je vredan slučaj za ovaj čin samim time ga obučuvamo da uspešno započne svojom novom karijerom )
17. Beta Force (Kolega na probnoj verziji gde će mo se truditi da ga vodimo na neke slabije kriminale )
18. Delta force (Kolega može da ide na važnije kriminale uz slušanje odredjenog )
19. Iskusni Specijalac (Kolega je sada iskustan i može da se pridruži ostalima u specijalnim misijama)
20. Vodja Specijalne Jedinice (Kolega vodi specijalne jedinice )
High Staff
21. Mladji Komandat (Kolega je uspešno postao komandat tako da je sada na obuci )
22. Komandant Beta force (Kolega Komanduje beta force i zadovoljan je tim činom )
23. Komandant delta force (Kolega napredjuje u Komandanta delta force i snosi rizik da njegov tim ne uspe u nečemu )
24. Vodja Inspektora (Kolega vodi inspektore i njegova reč je poslednja u slučaju da se ne složi HC onda nije )
High-Command
25. Zamenik Komandira stanice (Kolega je High Command ali je zamenik i trudi se da napreduje )
26. Komandir stanice (Kolega je glavni u stanici i i komanduje svima )
27. Pukovnik (Kolega je sada zadovoljan kao pukovnik i počinje da se oseća dobro jer pomaže svojoj državi)
28. Major (Kolega je jako dobro se pokazao sluša radi i nije čuo za lenčarenje upravljaja i njegova je zadnja)
29. Zamenik Drzavnog serifa (Kolega postaje moja desna ruke i verujem mu sve i njegovo je samo da pomaže kad ja nisam tu i više ne napreduje)
30. Drzavni serif (Glavni nema šta )

5.Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
5.1 Uveo bih aktivnije patroliranje autoputevima našeg grada kako bi se smanjila stopa kriminalnih aktivnosti.
5.2 Angazirao bih vise ljudi u specijalnim jedinicama kako bi se eliminisali kriminalci koji pokušavaju naskoditi životu drugih gradjana .
5.3 Pojacao bih količinu poznavanja opštih pravila koje su neophodne za zapošljavanje u SAHP.
5.4 U timu High-Command bi ubacio spremne ljude koji su upoznati sa radom ove divne organizacije.
5.5 Smanjio bih kršenje zakona i pravila od strane zaposlenih na minimum.
5.6 Uveo bih aktivno treniranja odbrambenih sposobnosti zaposlenika time sto bi vezbali rukovanje oruzijem kao i neocekivanje scenarije koje ih mogu zateci tokom patroliranja
5.7 Sistem za napredovanje u organizaciji imam spreman tim obucenih ljudi koji bi pratio aktivne patrole na autoputevima grada,Posmatrali bi dedikaciju svakog zaposlenika Sahpa kako u gradu a kako i u patrol logovima
5.8 Spreman sam da najstrožije kaznim kolege koje gledaju ljude po ID jer ima ih a oni po meni kvare 30% roleplaya tako da za mene je lakše da mi kažeš da si korumpiran neko da to spomeneš
5.9 Gledao bih da kolege poštuju kriminalce u smislu da ih ne ponižavaju jer su ipak i oni ljudi al ipak da ih kazne po propisima
5.10 Kolege bi bile spremne da pomognu drugim kolegama oko pravljenja lekova,čuvanje municije tokom ammo runa itd što bih po meni jako značilo
5.11 Obezbedio bi jedinici vozila koja su brza i sposobna da uhvate cak i najbrze automobile na nasim autoputevima kojima bi imali pristup samo iskusni i obuceni zaposlenici

6 Kodovi
Kodovi su značajni da nas ne bi mogli razumeti jer neće znati dal smo tokom pucnjave zvali pomoc i da nas kriminalci ne razumu
10-1 Dolazak na već dogovoreno mesto
10-2 negativno
10-3 Prekidanje komunikacije fokus na akciju
10-4 potvrdno
10-5 zanemarite poslednji prenos
10-6 Ponovite poslednji prenos
10-7 Odjava smene
10-8 Prijava smene
10-9 Kolega nam je teško ranjen
10-10 Pljačka u toku
10-11 Pucnjava u toku ~hitna uzbuna~
10-14 specijalna uniforma
10-15 specijalna uniforma i vrsta na parkingu
10-20 lokacija
10-21 trenutna lokacija svih patrola (javiti gde ste npr levi auto put i tablice AA poslednja dva broja na tablici napisite AA53 i ko je sa vama )
10-33 Pojacanje je potrebno
10-35 Gradjanin je ranjen
10-36 Potrebna patrola za hapšenje lica
10-99 sitvacija gotova
Kod A pad igre
Kod B f8+U

Hvala vam na čitanju moje aplikacije samo da vas obavestim da sam spreman da se oprostim od neformalne organizacije ako me izaberete za ovu poziciju.
 
Last edited:

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
889
Aplikacija odbijena!
Razlog: igrac banovan​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom