Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
55946
Players nickname
Mihajlo Joker
Suspect ID
34866
Date of violation
Apr 15, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/p-i37XAQQz4

Kano Keiji

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 29, 2023
Messages
77
Ovde treba da se kazni i 46956 za 6.15 jer je pucao bez brojanja,zatim za mg obadvojicu jer koristite bubicu (diskord)
 

mihajlo0705

Player
Player
Joined
Feb 23, 2024
Messages
20
Ovde treba da se kazni i 46956 za 6.15 jer je pucao bez brojanja,zatim za mg obadvojicu jer koristite bubicu (diskord)
46956 je pucao zato sto je gospodin sa snimka prvi ispalio metak samim tim on ima pravo da puca, bubicu smo koristili dok smo bili na pecanju dok gospodin nije doso i poceo da nas uznemirava gde sam ja pritiso dugme za snimanje i defanje na bubici ali nije radilo, ako je potrebno ja doborvoljno pristajem na utisanje ali ovo sto je on uradio nije bas u redu, hvala na razumevanju!
 

andew

Player
Player
Joined
Aug 21, 2023
Messages
28
46956 je pucao zato sto je gospodin sa snimka prvi ispalio metak samim tim on ima pravo da puca, bubicu smo koristili dok smo bili na pecanju dok gospodin nije doso i poceo da nas uznemirava gde sam ja pritiso dugme za snimanje i defanje na bubici ali nije radilo, ako je potrebno ja doborvoljno pristajem na utisanje ali ovo sto je on uradio nije bas u redu, hvala na

Ja sam id: 46956 covek sa id: 34866 poceo da puca prvi ja sam uzeo rev i ja sam ispucao jedan metak zato sto on je pucao na moj drug bez da broji, postujem sve stare igrace na serveru ali kad se neko kao on vako ponasa i krsi pravila, nije u redu hvala na razumevanju.
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,992
Nakon pregleda dokaza odlucio sam PRIHVATIT ovu žalbu

ID 55946 Dobit ce kaznu za MG
ID 34866 Dobit ce kaznu za G.P.6.15​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom