Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

zaki sikter

Player
Player
Joined
Sep 12, 2023
Messages
526
1. Vaše ime IRL Zacharias
2. Vaše godine 14
3. Vremenska zona +1GMT
4. Prosjek online po danu 3+ sati
5. Vaš Discord zakisikter
6. Vaše ingame ime Zaki Sikter
7. Vaš ID 41954

Dodatne informacije

1. Lider za..... Ballas Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

1. nakon duzeg vremena provedenog kao admin i HC pa cak i zamenik u ORG zeleo big da postanem vodja te organizacije i da pokusam da napravim dobru sveru i dobar rad kao i odnos izedju clanova


2. priznajem da biti lider nije laka odgovornost ali naravno vredi pokusati jednom primetio sam da u zadnje vreme ko uzme org poslo neko kratkog vremenskog perijoda se disbanda ili prosto mu nije vise zanimljivo e bas zato zelim da pokazem suprotno i napravim organizaciju koja ce se pamtiti

3.imam ekipu s kojom cu se boriti da zavrsimo dva mandata koja ce raditi svoj posao i na koju mogu racunati da me nikad nece naoustiti ili raditi nesto protiv mene takodje imam i turf ekipu koja je spremna da se bori i postigne neki rezultat


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
1. svaki clan mora imati podjedanko paznje kao i svi ostali i da se ponasamo kao i prema svima
2. da ne pravimo razlike izmedju clanova bez nagradimo i pohvalimo onoga ko je najbolji
3. rankovi i hc se nece dobivati tako lako osim onih koji moraju vec sa zaslugom

uz duzno postovanje Zaki Sikter
Srecno svim ostalim kandidatima
 

Filip Filep

Player
Player
Joined
Jul 30, 2023
Messages
261
Prihvaceno, ispitivanje je u petak ( 19.4.2024.) u 19h budite u GRP cekaonici.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom