Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal GP 1.1 | Mujo_Simba by Aberama

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2683
Players nickname
Milasin_Babo
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Jul 12, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/sI2yZIz

Milasin Babo

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
14
Postovanje draga administacijo,
ja sam bio igro na ovom projektu bio i dobio sam bio ban za G.P.1.1 ja se jako ispricavam sto sam to uradio moj ID je 2683 ovako je sve bilo moj brat je prvi Napramio Account za Grand on je ID2474 njemu pise da je Main a moj da je twink znaci ID 2683 je twink ja sam Bio Igro na moj samo stalno a moj brat je presto da igra ja sam onda bio promjenio da igram ja sam se prebacio na drugi steam acc a nisam vas bio pito Jeli smijem ja sam se prebacio posto sam dobio novi kompjuter bio pa sam igro na njega neznam Jeli do toga ili je mozda sto sam otiso kod rodjaka koji puta i igro tamo Dok sam prespavo kod njega mozda je i to al ja sam samo igro na moj acc nisam znao i Nece se vise to ponoviti stvarno mi je zao dao sam IRL pare u igricu mnogo truda i svega rodjak mi igra Isto na Vasem projektu i ja bi se vratio da igram sa njim i da se zezam meni je stvarno jos jednom zao i ispricavam se Nadam se pozitivnom odgovoru.

Hvala na citanju ugodan vam dan zelim
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,872
Odbijeno, twink nalog nije appelable
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom