Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24227
Players nickname
Don Mane
Administrators nickname
Ivash Low
Date
Apr 16, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

not existing anymore

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Pozdrav, imam jednu primjedbu za koju mislim da se treba malo baciti oko.

Kao sto svi znamo Ivash Low administrator dolazi if Familije Zambade i Kickeda, i sada su ti ljudi od tamo iz tih familija u adminima i ispitivane su bas od strane Ivasha.

Ako sagledate iz ugla iz kojeg ce svi sagledati a to je da normalno da ce prijatelj pomoci prijatelju koliko mi god moze pomoci, a ako je senior ima tu mogucnost ili ti ga vise mogucnosti nego obicni admini.

Perica Low -
Thread 'Admin Aplikacija | Perica Low'
Approved - Admin Aplikacija | Perica Low
(Pregledao aplikaciju u roku 30min od kad je objavljena)

Clan Zambade i Kickeda - ispitivan i prihvaven za admina od strane Ivash Low-a, cudno zar ne?

Joe Low ili ti ga Joe Junior (Twink od Joe Low-a) - prihvacen na intervju od Ivash Low-a, clan Zambade i Kickeda
Post in thread 'Admin Aplikacija | Joe Junior'
Approved - Admin Aplikacija | Joe Junior



Gerrito Malchiny - prihvacen na intervju od strane Ivash Low-a, clan Zambade i Kickeda
Thread 'Admin Aplikacija | Gerrito Malchiny'
Approved - Admin Aplikacija | Gerrito Malchiny


Njihove odnose mozete znat po tome zato jer kad je jedan od njih drzao Life Invader svi su bili high commande i co leadera i uvijek su svi zajedno uvijek, ne kazem da je to lose, ali malo je ocito da Senior Administrator za admine prihvava svoje prijatelje, zar ne?

Smatram da nema smisla da admin na toj pozicije ispituje i pusta svoje prijatelje u administraciju jer je to cisto iskoristavanje moci i mogucnosti koje su mu pruzene ss tom pozicijom.
 

not existing anymore

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Jos jedno sto mozete provjeriti kako bi dokazali ovo sto govorim, jesu logovi, svi su izmjenjivali biznise jedan medu drugog pogotovo Ivash Low i Joe Low, biznisi, kuce itd. to nitko nebi davao nikome osim nekome sa kime si jako dobar a to su u ovom pitanju njih dvoje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom