Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1986
Players nickname
Dado Mrkela
Administrators nickname
Krle Zivkovic
Date
Apr 17, 2024
Time
10:10
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/669626/

dadomrkela

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
55
Dokle vise da se objasnjavamo na serveru sta je red a sta green zona?Isao sam na pijacu da dopunim tezgu putem od grada ka pijaci(najblizi moguci put) bas iz razloga da ne ulazim u get.Kad mi se puca idem i ispucam se,kad hocu nesto drugo da radim opet od kidara ne mozes jer se konstanto pucaju tamo gde ne smeju i prolaze nekaznjeno.Zbog cega je to tako neka utvrdi neko ko je zaduzen za to_Ovde je objasnjenje admina da sam bio u red zoni,slazem se ali to je jedini put na pijacu da ne ulazim u strogi geto.Dalje,ne znam da li pojedini admini znaju sta je neskriptovana zelena zona,ocigledno ne.Kaze pisao ti je gore da si u red, . .. po tom nahodjenju,kad budem setao pijacom od plavih butika pa dole ka Vagosima,slobodno dodjite ,ubijte me i procicete nekaznjeno.Zamlacujemo se svaki dan sa nekim bespotrebnim glupostima gde mi kao igraci gubimo,vreme,pare,oruzje,novac od robanja u G.Z,a ponajvise strpljenja.Molim nekog admina koji moze da resi ovaj problem gde situacija moze da bude i ovakva i onakva,da se jednom resi da znamo ko gresi i sta je ispravno da bi mogli toga da se i pridrzavamo.Hvala.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom