Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
56726
Players nickname
Dorian Gmaz
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Apr 17, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/669791/

Gmaz

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
83
Rejected - Masivno krsenje pravila I Omerta
ne znam zasto sam dobio ban iako se vidi kada alt tabam ili pritisnem windows dugme da izadem iz igrice, jos je odbio zalbu a ima dovoljno dokaza, nadam se da ce se iskusniji admin javiti da pregleda zalbu. Ne znam da igdje pise da ja ne smijem imati 2 monitora
mislim OBS je jedini program koji mi radi da snimak bude kvalitetan i snimam na njemu cijeli prozor, drugi koriste program od nvidie gdje se vidi samo igrica i moze se ugasiti zvuk sa discorda pa ga niste zavbranili isto kao i Medal.
 

Gmaz

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
83
mislim OBS je jedini program koji mi radi da snimak bude kvalitetan i snimam na njemu cijeli prozor, drugi koriste program od nvidie gdje se vidi samo igrica i moze se ugasiti zvuk sa discorda pa ga niste zavbranili isto kao i Medal.
snimio sam xy povova sa OBS nitko nije imao nista protiv, pravilo vam je glupo jer je OBS jedan od najkvalitetnijih programa za snimanje,
ako oce neki admin da se uvjeri kako mi ide snimanje na ostalim programima neka me doda na dc
 

Gmaz

Player
Player
Joined
Feb 20, 2024
Messages
83
G.P 6.17 Zabranjeno je koristenje OBS i bilo koji slican softver za snimanje svi slojevi moraju bit snimljeni
i to pravilo je za kurac jer je obs najbolji za snimanje a brani se da se koristi
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,872
Odbijeno, snimate OBS-om. Procitajte pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom