Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved SAHP I Korumpirana Biografija I Karlo Alhabib I 13006

Status
Not open for further replies.

Karlo Alhabib

Player
Player
Joined
Mar 28, 2022
Messages
22
Ime: Karlo Alhabib
Pol: Musko
Starost: 65
Nacionalnost: Amerikanac
Mesto rođenja: USD , Minnesota
Boja očiju: smeđe
Boja kose: Crna
Tetovaže: Ima samo na ruci
Prednosti: Kolegijalan, Odgovoran, Poslusan.
Slabost: Nema


Zovem se Karlo Alhabib dolazim iz malog grada u Minnesoti a grad se zove Virginia mali lijepi grad koji ima puno jezera
a sad ću vam ispričat svoju priču o svojim roditeljima i mojem životnoj želji . Moj otac je bivši marinac kao i moj deda a sada moj otac radi u policiji u odjelu kriminalistike borba protiv narkotike u našem gradu kojem živimo a mama radi kao doktorica na odjelu neurokirurgije najbolja doktorica je u gradu . Moj otac me nekad znao vodit na posao upoznao sam puno tatinih kolega skime radi jako mi se svidio tatin posao to mije bila životna želja da budem kao svoj otac da se borim protiv kriminalaca sve ljude koje krše zakon završe tamo dije im i mjesto iza rešetaka. E sad da vam ispričam o mojem dedi moj dede bivši veteran ilitiga marinac moj deda je služije u iraku afganistanu i u ostalim zemljama svugdje su ga slali deda mi pričao priče kako služio vojsku moj deda je dobio medaljon časti i hrabrosti kako su isle godine poslije je ratovi zavrseni bili deda je odlucio napustit vojsku otisao raditi kao policajac isto sto i moj tata uradio samo sto moj tata nije pričao toliko kad je služio u vojsci . I tako sam ja imao veliku podršku od moje familije tu bila moja majka i tata najviše koji su mi pomagali oko ispita za prvu pomoć i ostale stvari i tako sam ja se trudio da si ostvarim svoju želju i pratio tatine stope da postanem policajac i da se borim protiv kriminala


Vještine : Spretan s oružjem , Borilačke vještine (Box ,Tekvandol , karate i kunfu )


Karlo moze da uzme mito do 100k $ i tražiti lice da preda oružje, municiju i drogu
Karlo moze bilo kome ocistiti dosije , skinuti sa potjernice i da pusti osumnjičene na slobodu
Karlo moze ići na black market prodavati oružja i kupovat
Karlo moze koristiti oruzje ili predmet bilo kakvih oznaka,legalno i ilegalno(heavy sniper,machine gun,kratku sacmaricu i sve sacmarice i sva oruzja),na duznosti i van nje
Karlo je u stanju uvek da se bori 2vs1 zbog njegovog treninga i uvezbanosti
Karlo
moze da podize oruzije sa poda, veze,vuce,lijeci i penje uz merdevine i stavlja u auto sa pistoljem ili tezerom u ruci(ne puskom)
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,790
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom