Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
47250
Players nickname
Cevu Ourmoney
Administrators nickname
Mujo_Simba
Date
Mar 31, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/t51SExP

Caki Arrmani

Player
Player
Joined
Mar 15, 2024
Messages
39
Dobro vece draga administracijo,ovo nije zalba na vas ovo je samo molba.Hteo sam reci da sam pre 2 nedelje dobio ban za G.P 1.1 na vasem projektu.Priznajem da sam davao drugu account da bi mi platio stan i osiguranje jer nisam mogao igrati jer sam bio u kazni,prihvatam krivicu,i obecavam da se nece to ponoviti vise.Od kako sam dobio ban na vasem projektu osecam se krivim...main account id:47250,,𝐩𝐫𝐒𝐑𝐯𝐚𝐭𝐚𝐦 𝐦𝐨𝐧𝐞𝐲 𝐰𝐒𝐩𝐞.Hvala na saslusanju,i ocekujem pozitivan odgovor..

Select for moderation
 

Caki Arrmani

Player
Player
Joined
Mar 15, 2024
Messages
39
Dobro vece draga administracijo,ovo nije zalba na vas ovo je samo molba.Hteo sam reci da sam pre 2 nedelje dobio ban za G.P 1.1 na vasem projektu.Priznajem da sam davao drugu account da bi mi platio stan i osiguranje jer nisam mogao igrati jer sam bio u kazni,prihvatam krivicu,i obecavam da se nece to ponoviti vise.Od kako sam dobio ban na vasem projektu osecam se krivim...main account id:47250,,𝐩𝐫𝐒𝐑𝐯𝐚𝐭𝐚𝐦 𝐦𝐨𝐧𝐞𝐲 𝐰𝐒𝐩𝐞.Hvala na saslusanju,i ocekujem pozitivan odgovor..

Select for moderation
pogresan ID...
 

Caki Arrmani

Player
Player
Joined
Mar 15, 2024
Messages
39
Dobro vece draga administracijo,ovo nije zalba na vas ovo je samo molba.Hteo sam reci da sam pre 2 nedelje dobio ban za G.P 1.1 na vasem projektu.Priznajem da sam davao drugu account da bi mi platio stan i osiguranje jer nisam mogao igrati jer sam bio u kazni,prihvatam krivicu,i obecavam da se nece to ponoviti vise.Od kako sam dobio ban na vasem projektu osecam se krivim...main account id:47250,,𝐩𝐫𝐒𝐑𝐯𝐚𝐭𝐚𝐦 𝐦𝐨𝐧𝐞𝐲 𝐰𝐒𝐩𝐞.Hvala na saslusanju,i ocekujem pozitivan odgovor..

Select for moderation
Mislim da je ID 47965
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom