Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
54338
Players nickname
Farko Panicc
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Apr 18, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/iS0XlXI

Farko Panic

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
14
Постовани Мујо и Абрахаме ово ми је први пут да сам прекршио неко правило сервера за које нисам био свестан да крсим. Наводно добио сам бан за ГП 1.7 од 60 дана. Криво ми је сто сам то урадио нисам био свестан јер као сто мозете и да видите по мом ИД-у ја сам један од нових играца на васем пројекту. Замолио бих вас да ми опростите грешку коју сам нанео кајем се због исте, тек што сам банован а већ ми недостаје пројекат и људи са истог.. Пристајем на све по сваку цену унбана. Замолио бих администрацију да ми овај пут прогледају кроз прсте јер до сад нисам крсио ни једно друго правило. Хвала на читању.
 

Farko Panic

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
14
ISPRAVAK NASLOVA I APPELA UNBANA NA LATINICI

UNBAN APPEAL G.P 1.7I Simon Corey

Postovani Mujo i Abrahame ovo mi je prvi put da sam prekrsio neko pravilo servera za koje nisam bio svestan da krsim. Navodno dobio sam ban za G.P. 1.7 od 60 dana. Krivo mi je sto sam to uradio nisam bio svestan jer kao sto mozete i da vidite po mom ID-u ja sam jedan od novijih igraca na vasem projektu,sam sam se javio administraciji da sam napravio gresku. Zamolio bih vas da mi oprostite gresku koju sam naneo kajem se zbog iste, tek sto sam banovan a vec mi nedostaje projekat i ljudi sa istog.. Pristajem na sve po svaku cenu unbana. Zamolio bih administraciju da mi ovaj put progledaju kroz prste jer do sad nisam krsio ni jedno drugo pravilo.

Hvala na citanju
Farko Panicc
ID 54338
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom