Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Niko321

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
1
Ime porodice: Mafijoza
Vlasnika porodice i ID: Niko Belik 26058
Broj kuće od porodice: 975
Forum link od vlasnika porodice: Niko321
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: NiKo2511

CILJ PORODICE

Cilj porodice Mafijoza je da očuva svoju moć, bogatstvo i teritorijalnu kontrolu.
Takođe, žele da se prošire na nove teritorije i da postanu dominantna snaga.
Njihova ambicija je da budu poznati kao najopasnija i najuticajnija mafijaška porodica u gradu.

RANKOVI PORODICE

Rank 1. Outsider - Novi član, tek treba da se pokaže, nema mnogo dozvola i odgovornosti
Rank 2. Insider- Član koji je prihvaćen da bude dio nas
Rank 3. Killer- Član koji je spreman bez razmisljanja bilo koga ubiti u korist familije
Rank 4. Assasian - Postao mafijaš na kojeg svi mogu racunati da ce uraditi najbolje za nasu familiju
Rank 5. Soldato - Mafijaš koji je dogurao daleko u fameliji i na putu je da bude jedan od sefova
Rank 6. Fedele- Mafijaš koji je odan sefovima i u njeg imaju puno povrenje
Rank 7. Maestro- Desna ruka Capa- koji nove članove uvodi u fameliju te ih uči kako biti odan fameliji i postati dobar biznismen
Rank 8. Capo- Cijenjeni šef kojeg svi slusaju i koji moze bilo sta narediti.
Rank 9. Vice Don- Zamenik Dona
Rank 10. Don- Glavni čovek u mafiji

ISTORIJA PORODICE

Dosli smo u grad 1970 te godine. Dosli smo bez para i bez poznanika.
Ja, moj brat i moj otac smo skupa zivjeli u gradu dok jedan od mafija nije dosla i ubila naseg voljenog oca.
Od tad pocinjemo da radimo kriminalne stvari po gradu da bi nasli ko nam je ubijo oca.
Svatili smo da ja i moj brat sami smo pre slabi i da moramo da napravimo neku mafiju da bi uspjesno osvetili naseg oca, jos dan danas ubice nisu nadene, ali neodustajemo
Pitali smo i policiju ali ne zna se ko bi mogao to da uradi i resili smo da radimo kriminalne svari.

Logo:
Fam Outfit:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom