Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5648
Players nickname
Doc Brown
Administrators nickname
Simon Corey
Date
Apr 18, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/wMuSggf

Dr.Kiklop

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
40
Pozdrav svima. Da skratimo priču na minimum. ID 54338 i ja smo jučer uradili sljedeču zamjenu. On je meni ponudio biznis u tržišnoj vrijednosti u razponu od 15m do 25m u zamjenu za 4 stvari odječe u istoj toj vrijednosti. Može se i u logovima provjerit da nismo prebacivali biznis ili izbjegavali porez nego jednostavno se drugačije ne može uradit zamjena biznisa za stvari. Nismo znali da to nije dozvoljeno jer je dosta ljudi to več uradilo mjenjalo biznis za vozila i stvari i nisu kažnjeni, plus admini su došli do nas i rekli nam da je to dozvoljeno. Znači da je i njihova greška da je došlo do toga. Jedino što mogu da kažem je da se izvinjavamo a na vama je da presudite šta i kako. Ni on ni ja ne radimo nikakve probleme na serveru, normalni smo igrači večinu vremena provodimo na pijaci ne kršimo pravila što se može i provjerit na forumu i IG. Prihvačamo i money wipe ako je to odluka na kraju. Ako ne onda ništa, nečemo nikome zamjerit, desila se greška sa više strana ne samo sa naše ali ne krivimo nikoga, jer ipak smo u priči akteri on i ja. Da smo znali da se to ne smije, da je neko došao i rekao da ne smijemo ne bi se to desilo, a rekli su nam da se smije. Nadamo se na optimalno riješenje za sve strane i da nastavimo igrati kao i prije.

Sretno svima i hvala na razumijevanju.
Lijepi pozdravi
Doc Brown
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom