Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39616
Players nickname
cone burazor
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Feb 25, 2023
Time
14:55
Proofs
https://imgur.com/a/skbWFXi

cone941

Player
Player
Joined
Aug 28, 2023
Messages
5
Postovani gospodine Mujo,

ovim putem vam se obracam kako bi izrazio svoje zaljenje i pokazao da se znam iskreno izviniti zbog onog sto sam napravio.
U datom trenutku nisam najbolje poznavao pravila i izrekao sam nesto sto u tom trenutku nisam razmisljao da ce se toliko odraziti i da cu zbog toga dobiti ban.
Zao mi je svega izrecenog,zao mi je svega napisanog,te se ovim ovim putem zelim ispricati cijeloj administraciji,te vama gospodine Mujo koji pazite na ovaj projekat na vase ljude,te da ovaj projekat i dalje raste na kom mnogi igraci uzivaju i provode svoje vrijeme.
Zao mi je jos jednom zbog svega i ubuduce mogu obecati vama i cijeloj administraciji da cu se ubuduce ponasati primjereno i u skladu sa pravilima ovog projekta.
Volio bi kad bi uspio dobiti unban da nastavim u zivati u ovom projektu.(pristajem na money wipe)

Hvala na razumjevanju, Veliki pozdrav za cijelu administraciju te sefove ovog projekta Muju i Abrahama.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom