Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4674 26658
Players nickname
Milovan Pluxury
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Apr 23, 2024
Time
00:00
Proofs
...

Stitch88991

Player
Player
Joined
Apr 20, 2024
Messages
2
Poštovani, prošlo je izvesno vreme od kako sam banovan za vređanje servera. Meni je tada bilo svega preko glave, igrača koji ne znaju da igraju kao ljudi i mojeg nerviranja oko svega toga pa sam uradio i napisao najveću glupost na forumu i dobio ban. Od tada nisam dugo seo za računarom, ali sam u poslednje vreme sve više počeo da pričam na discord sa drugarima koje sam upoznao preko granda čak šta više i brat koji je počeo da igra na RS projektu hoće da ga naučim svemu što sam ja naučio do sada i imam veliku želju da se vratim. Meni je mnogo žao toga i voleo bih stvarno da se vratim. Obećavam da nikada više neću pisati takve gluposti kako ingame tako i na forum, da neću više tražiti banove jer sam se iznervirao i da neću kršiti pravila servera.
Imam preveliko poštovanje prema administraciji i serveru i nikada više neću uraditi nešto tako. Stvarno bih vam bio zahvalan kada bi me unbanovali, voleo bih opet da se družim sa prijateljima, pristajem da mi oduzmete sav novac i sve što trenutno imam na oba naloga kako bih se vratio. Molim vas!😭
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom