Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17794
Players nickname
Johnny Laid
Administrators nickname
Carlos Malchyni
Date
Apr 20, 2024
Time
12:57
Proofs
\\\\\\

Johnny Laid

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
455
Pozdrav Mujo/Abrahame postovanje.
Javljam se opet povodom bana koji sam dobio dana 20.4.2024 zbog pravila 1.3
Nije mi bila namera da scam nekog ili nista slicno jer sam na vasem projektu od pocetka otvaranja. Nisam znao tacan razlog dok mi administracija nije rekao da je zbog tezge..
Prodavao sam stvari na tezgu, uglavnom su bili Rp tiketi, mozda mi se omasila jedna cifra a da nisam video,kajem se zbog svoje greske..
Na vasem projektu upoznao sam devojku zbog koje jesam sad srecan i zeleo bih da nastavim sa igranjem na grandu, ako je potrebno pristajem na money wipe ili slicno,samo da se vratim :(...
Sto se tice tog scama zbog cega sam dobio ban, ja sam prodavao RP tikete od kad je izasao " Fabrika RP tiketa" i ni jednom nisam omasio cifru, desava se svakom da pogresi. I kad smo vec kod toga meni nisu stigle pare na ruke pa da ispadne scam, moja je greska sto sam mozda pogresio koju cifru vise. Nikad nisam nikog scam niti pokusao scam. Moj unban appeal je imao vise od 500 Views, da se neko pronasao, ili nekad osetio neku opasnost povodom scama javio bi se i prijavio bi to. Kako i u stvarnom zivotu tako i u ovom virtuelnom svi nekad pogrese, neko namerno a neko nenamerno kao u mom slucaju. Nadam se da cete mi oprostiti tu jednu gresku i da cu se ubrzo vratiti sa drustvom i devojkom na vasem projektu, hvala na brzom odgovoru

Pozdrav.
Johnny Laid.:)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom