Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37385
Players nickname
Aldin_Johnson
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Sep 11, 2023
Time
00:00
Proofs
https://prnt.sc/kHWs4ShM36u1

Aldin Federov

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Pozdrav Administracijo!

Ovako , prije svega zelim da se izvinem Muji Simbi i Abrahamu za onakve rijeci koje sam uputio , pogrijesio jesam i znao sam da ce doc vrijeme kad cu zazelit igrat na Grandu.
Volio bih prije svega da mi Mujo Simba i Abraham Elkhabib oproste na ovoj gresci koju sam uradio i da me unbanuju ako je ikako moguce.
Nisam imo gdje drugo da postavim Unban Appeal ali eto ovde jesam , bio sam u Administraciji sve je bilo okej , ne znam sta mi se desilo pa sam tako naglo reagovo!
Nadam se iskreno da cete unbanovati nalog i da se vratim napokon da zaigram na ovom najjacem serveru, pozelio sam igrati i naucio sam nesto iz ove greske, nece se ponoviti obecajem!



HVALA VAM PUNO <3
 

Aldin Federov

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Zaboravio sam napisati da se to desilo bas u 2 dana ja mislim nakon izlazska iz administracije , i ja kao dete sam bio toliko glup i krenuo da vrijedam Muju i Abrahama i iz dna duse se izvinjajem vama Adminima, ogromna je greska bila i dobio sam ban, nadam se da ce te unbanovati , bilo je za G.P 1.1? Dosta sam zazelio igrati grand i pokajao sam se 100 put sto sam to uradio , jer svaki put bi igro grand a ne neku drugu igru , hvala vamm <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom