Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader of The Families I Bogdan Westbrook

Rejected
Status
Not open for further replies.

Bogdan West

Player
Player
Joined
Jul 13, 2023
Messages
53
1. Vase ime u rl: Bogdan

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 6h+

5. Vaš Diskord: pujach

6. Vaš ID: 37893


Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Zelim biti leaader ove organizacije jer volim zelenu boju i ovo je jedan od mojih prvih organizacija na Grand RP projektu. Zelim da poboljsam RP sto se tice crime i da povecam RP generalno. Imam svoj tim koji je spreman da dovede crime daleko i da poboljsa,moja ekipa bi bila spremna na sve situacije i na sve zadatke koje bi smo dobijali.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

RP bi poboljsao tako sto bih povecao FZ raidove koje bih radio svakog dana za punjenje skladista, pravio bih talacke koji bi dokazao da smo mi kao crime mnogo jaci nego sto misle. GETO bi bio pun svaki dan da bi se znalo ciji to deo. GS ili 24/7 radio bih svakog dana radi boljeg RP uzitka. Svi clanovi nase organizacije bice ravnopravni bez obzira na rank koji imaju. Svaki problem izmedju clanova resaavce se na miran nacin. Nasi clanovi ce biti disciplinovani kako bih se akcije radili brze i vise.

Smatram da je sustina uspeha da se svi zajedno slazemo i radimo da pomazemo jednim drugima za svaki problem kako bi ostali slozni moramo da imamo dobre i spremne ljude a smatram da ja to imam!

Hvala na citanju i srecno svim kandidatima!
 

Eldar Sicario

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 24, 2024
Messages
221
Prihvaćeno
Ispitivanje će se održati 25.4 u 19h na Grand Discordu
Kanal čekaonica​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom