Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Families | faco treffenvohersage

Rejected
Status
Not open for further replies.

jeremija mercury

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
79
informacije

1. Vaše ime u RL: Fran

2. Vaše godine: 16

3. Vremenska zona GMT +1

4. Prosječna aktivnost na dan: 5h-9h

5. Vaš Diskord; legitee

6. Vaše Ingame ime: faco treffenvohersage
7. Vaš ID: 1965

Dodatne Informacije

1. Lider za: The Families



2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Smatram da sam dovoljno sposoban da vodim organizaciju pogotovo bandu zbog iskustva i poznavanja pravila

Imam dosta drugara koju su spremni uci u organizaciju i pomagati mi oko ic obaveza i RP-A

Dobro poznajem geto i njegova pravila i teritorije zanm svaki hq i smatram kako bi time moogao skolpiti savez sa drugim gengovima

Pomagao bih pojedincima koji nisu toliko dobri u RP-u i naucio bi ih pravila i imao najbolje clanove
Bio sam HC i znam kako se treba ponasati kao HC ali sada bih se hteo oprobati u poziciji lidera












3.Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Kaznjivao bih one koji krse pravila ali bi im takodje objasnio gde su pogresili i sta da urade kako bi se poboljsali i kako ne bi doslo do ponovnog

Izdavao bih neke novčane nagrade najboljim članovima bande i onim koji se najviše trude jer mi je aktivnost na drugom mjestu jer razumijem da neki ljudi poput mene imaju dosta OOC obaveza no također će biti nagrada za aktivne članove.

Sastanco bi bili obavezna stvar na kraju svakoga tjedna kako bi se svi dogovorili o buducnosti i buducim akcijama


Probao bih smanjiti MG jer ga je previše na serveru trenutno



U mojoj bandi nebi bile bitne IC godine jer svima treba dati šansu

Napravio bi Grafit Team koji bi šarao i zaradivao novac potreban za mubiciju oancire itd..

Rankovi :


1. Suspended

2. Newbie

3. Loyal member

4. Baby Femilies

5. Baby grove

6. Grafiter

7. Grafit team leader

8. Gheto Commander

9. Capo

10. Turfer

11.O.G

12.Co-Lider


13.Lider
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom