Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Djolee Alcapone

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 6, 2024
Messages
16
Ime:Djole
Pol: Muski
Starost:19
Rasa: Belac
Nacionalnost:Nemac
Mesto rođenja:Berlin
Otac: Ben Alcapone
Majka: Emma Alcapone
Težina:90kg
Visina:194cm
Boja očiju:braon
Boja kose:braon
Tetovaže: na levoj i desnoj ruci,na levoj i desnoj nozi,na ledjima i grudima
Prednosti: Ozbiljan,Hrabar,Uporan,Snalazljiv, (sve resavam na svoju ruku)
Slabost: Nervoza,Tvrdoglav



Ja se zovem Djole i dolazim iz Berlina.Tokom odrastanja moja porodica je bila siromasna i ziveli smo u ulicama kriminala.Jednog dana je jedan kriminalac pokucao na moja vrata i rekao da je dosao da poprica sa mojim ocem.Ponudio mu je da radi za njega da bi zaradio za zivot.Moj otac je pristao na to jer nije zeleo da odrastem kao siroce.Moj otac je radio mesec dana za tog coveka i trebao je da primi novac koji je zaradio za tih mesec dana.Medjutim jedne noci je dosao taj covek u nasu kucu i ubio oca.Ja sam relativno bio mlad i nisam znao sta radim,odlucio sam da se osvetim.Moja majka je bila protiv toga ali nije uspela da me odvrati jer sam imao odlicnu vezu sa mojim ocem i voleo sam ga.Skupio sam svoju ekipu i krenuo na bandu koja je ubila mog oca.Pobili smo ih i ukrali sav novac.Posle toga sam se preselio u los santos gde sam kupio kucu u bogatom naselju i upzonao nemanju i luku.Zdruzili smo se i odlucili da postanemo kriminalci.Otisli smo do veoma opasnog mesta gde su nas sacekala tri coveka sa puskama.Mi smo im rekli da zelimo da im se prikljucimo u kriminalnim radnjama.Oni su nam dopustili to i pokazali nam svoje skroviste.Imali su puno auta,pusajka i droge.Sada radim kao kriminalac i ako sam se plasio toga kao mali ali mi je najbitnije da uvek imam zastitu i da moja majka zivi lepo.U ovom gradu zivim kao kriminalac vec 8 godina i zaradio sam dosta para i stekao drugare.Jedan covek po imenu Hamdo me je obucio kako se koristi revolver jer je bio najbolji pucac u nasem kraju.Treniram svakog dana i ako sam odlican pucac.Krademo od ljudi i tako zaradjujemo za zivot.Kajem se zbog toga ali nisam imao druge opcije da pomognem sebi i svojoj majci.Sada radim dva posla od jednom stavljam panele i pljackam.Ljudi stalno pokusavaju da mi ukradu panele ali ja i moja banda se ne damo i branimo ih.Sa bandom sadim kanabis koj prodajemo na crno i tako zaradjujemo za puske i popravku vozila.




Ishodi:
1-Djole može pretraživati lice s bilo koje strane osobe.
2-Djole samo ima strah tri puške na glavi (bez straha od dve).
3-Djole se može suočiti u 1v2 situacijom zbog svoje obučenosti i iskustva u drzavnim i kriminalnim organinzacijama!
4-Djole moze da dize nekoga sa kompletom prve pomoci, pljacka, vuce nekoga,dize stvari sa poda, ubacuje ljude u vozilo,pretrazuje nekoga sa oruzjem u ruci(naravno bez pusaka)
5-Djole je stručan u rukovanju svim vrstama oružja zbog svoje snage i iskustva.
6-Djole može voziti vozila do brzine do 70 km/h po off-road putevima.
7-Djole može koristiti sva legalna ili ilegalna oružja zbog svog iskustva o rukovodjenju oružja iz različitih organizacija i kriminalnih radnji!
 

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
1,846
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom