Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
8644
Players nickname
Maed Strogonja
Suspect ID
19177, 47351, 33528
Date of violation
Apr 25, 2024
Time of violation
18:52
Proofs
https://youtu.be/BVni2R1X9IM

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
Vidi se kako ne broje 5 sekundi, potrebno je da svaki član izbroji svojih 5 sec i tek onda on smije opaliti matek a nije dovoljno da jedan
Da bi se GP 6.15 ispoštovo moraš mi dati RP razlog, zahtev i 5 sec
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
534
Vidi se kako ne broje 5 sekundi, potrebno je da svaki član izbroji svojih 5 sec i tek onda on smije opaliti matek a nije dovoljno da jedan
Da bi se GP 6.15 ispoštovo moraš mi dati RP razlog, zahtev i 5 sec
Vidi se kako ne broje 5 sekundi, potrebno je da svaki član izbroji svojih 5 sec i tek onda on smije opaliti matek a nije dovoljno da jedan
Da bi se GP 6.15 ispoštovo moraš mi dati RP razlog, zahtev i 5 sec
i admin anja je pogresila u sred rpa me mjuta tu je vec rp unisten jer ne mogu brojati
i ne treba svako da broji 5 sec nego moze 1 i vi ste prvi poceli pucat
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
534
i samo cu reci forum warior tokom rpa trazis da me mjutaju nisi ti dobro koliko si izludjen igricom
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
534
i samo cu reci forum warior tokom rpa trazis da me mjutaju nisi ti dobro koliko si izludjen igricom
Vidi se kako ne broje 5 sekundi, potrebno je da svaki član izbroji svojih 5 sec i tek onda on smije opaliti matek a nije dovoljno da jedan
Da bi se GP 6.15 ispoštovo moraš mi dati RP razlog, zahtev i 5 sec
i mi smo ti brojali 5 sec nego ti bjezis da nas ne cujes i na radio je rekao tvoj da li ste brojali i vas je rekao d4 znaci da tvoj kolega nam je isto poceo brojati i pucat nidje 6.15
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
534
Vidi se kako ne broje 5 sekundi, potrebno je da svaki član izbroji svojih 5 sec i tek onda on smije opaliti matek a nije dovoljno da jedan
Da bi se GP 6.15 ispoštovo moraš mi dati RP razlog, zahtev i 5 sec
i jos radis fear rp ides 1v3 zanimljivo ne plasis se svog zivota?????????????????????
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
i jos radis fear rp ides 1v3 zanimljivo ne plasis se svog zivota?????????????????????
Kao što mozes da vidis zvao sam pojačanje, po rp neznam da je osoba u gepeku tako da je bilo sve po RP
Ne brini pazim ja na pravila nisam ja ti :ROFLMAO:
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
534
Kao što mozes da vidis zvao sam pojačanje, po rp neznam da je osoba u gepeku tako da je bilo sve po RP
Ne brini pazim ja na pravila nisam ja ti :ROFLMAO:
URADIO SI MG REKAO SI TREBA MI POMOC 3 SU KAKO SI TI ZNAO DA NAS JE 3???? I JOS SMO TVOJIMA BROJALI I TEBI NEGO SI TI BJEZAO DA NAS NEBI CUO I DA BI NAS OKACIO FORUM WARIOR SI I NEMOJ PLAKATI KAD ADMIN ODBIJE, JER SMO BROJAL,I I TVOJ KOLEGA JE SAM REKAO DA LI JE BROJANO ON JE REKAO DA
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
URADIO SI MG REKAO SI TREBA MI POMOC 3 SU KAKO SI TI ZNAO DA NAS JE 3???? I JOS SMO TVOJIMA BROJALI I TEBI NEGO SI TI BJEZAO DA NAS NEBI CUO I DA BI NAS OKACIO FORUM WARIOR SI I NEMOJ PLAKATI KAD ADMIN ODBIJE, JER SMO BROJAL,I I TVOJ KOLEGA JE SAM REKAO DA LI JE BROJANO ON JE REKAO DA
Jesi ti udario glavom pa ti neke fali u glavi ili?
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
534
URADIO SI MG REKAO SI TREBA MI POMOC 3 SU KAKO SI TI ZNAO DA NAS JE 3???? I JOS SMO TVOJIMA BROJALI I TEBI NEGO SI TI BJEZAO DA NAS NEBI CUO I DA BI NAS OKACIO FORUM WARIOR SI I NEMOJ PLAKATI KAD ADMIN ODBIJE, JER SMO BROJAL,I I TVOJ KOLEGA JE SAM REKAO DA LI JE BROJANO ON JE REKAO DA
sve sam objasnio brojali smo, 8644 radi mg(rekao je da nas je 3 a jedan je u gepek bio)
njegov kolega je pitao da li su nam brojali drugi kolega mu je odgvorio 10-4 sto znaci da
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
sve sam objasnio brojali smo, 8644 radi mg(rekao je da nas je 3 a jedan je u gepek bio)
njegov kolega je pitao da li su nam brojali drugi kolega mu je odgvorio 10-4 sto znaci da
1. Iskustva imas 0
2. Neznaš RP pravila
3. Sad čitaš RP pravila da znaš o ćemu govorim
4. Počni ućiti pravila
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
534
Jesi ti udario glavom pa ti neke fali u glavi ili?
i ne mora svako da ti broji 5 sec zamisli na talacku mi predamo taoca i svaki policajac broji po 5 sec moze samo 1 clan da broji i kad izbroji opali metak pa pocnu svi da pucaju opet nisi ispao pametan, molim admin da kazni za off topic
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
i ne mora svako da ti broji 5 sec zamisli na talacku mi predamo taoca i svaki policajac broji po 5 sec moze samo 1 clan da broji i kad izbroji opali metak pa pocnu svi da pucaju opet nisi ispao pametan, molim admin da kazni za off topic
Mješaš dvije različite RP radnje druze buraz zzzzzzzz
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
238
nije uvopste sta na talacku treba 40 policajaca da broji 5 sekundi drugim igracima iz bande
1. Iskustva imas 0
2. Neznaš RP pravila
3. Sad čitaš RP pravila da znaš o ćemu govorim
4. Počni ućiti pravila
 

Anja Plavsic

Player
Player
Joined
Feb 25, 2023
Messages
230
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 19177 dobit će kaznu za G.P. 6.15
  • ID 47351 dobit će kaznu za G.P. 6.15
  • ID 8644 dobit će kaznu za Fear RP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom