Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected GP 1.8 Familija Vendetta + Marabunta Grande Organizacija

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5168
Players nickname
Kiko Frantelli
Suspect ID
0000
Date of violation
Apr 25, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/-kZndENI0UU

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
394
skloni sad zalbu kiko nez kako te nije stid reportat a ja spasio tvog lika od bana kad si me molio u dmn
 

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
204
Nisam znao da ti bas toliko znaci tih 80k sto smo ti uzeli sve ukupno da si rekao dali bi ti mi jos
 

Kiko Smith

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
292
skloni sad zalbu kiko nez kako te nije stid reportat a ja spasio tvog lika od bana kad si me molio u dmn
brate nema tu nista sa tobom ja se ponasao dobro sa vama vi dolazite u getto i robate me da je bilo nesto za tebe ja bi onma maknjio ali kad neznaju sta rade jbg
 

Toma White

Player
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
204
Samo da kazem da ovo nema veze sa marabuntom jer od svih tih clanova u organizaciji je samo Miljan, ali to svakako nema veze jer je sa familiji
 

Kiko Smith

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
292
Dajemo paznju forum warrioru koji ocigledno nakon toliko provedenog vremena na forumu jos uvek ne zna sta sme a sta ne.... GGWP, uzivaj
Hahahha pa vidi se da znas zato si 9k id ja sam 5k i imas vishe zalbe okaceno na forum ja kacim samo oni koji prete i oni koje mene kace na forum
 

Kiko Smith

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
292
nisam ni ja tbee okacio vec lika iz fama al oke fala ti brate ocekuj redovne reportove na arizonu
Ja kacim vendettu ti tu brt nemas sta da dobijes ako je tako miljan i ostali sta su nabili pola arizoni u fam ja sam u toj fami da molim tebe da miljan makne zalbu naravno da on nece jer njemu je bitnije da namesti nekom ban nego da zivi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom