Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected PG,MG,Vredjanje Police Department|ID 840,1876

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15981
Players nickname
Vanja Ghosty
Suspect ID
840,1876
Date of violation
Mar 18, 2022
Time of violation
23:34
Proofs
https://youtu.be/Oz2U3hoQIRM

Ghosty996

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
52
Na snimku se vidi i cuje steta sto nisam snimao sve vreme inace, ID840 me leci i dize bez ikakve komunikacije.Kao drugo stavlja mi lisice,vuce me i stavlja u atuo bez ikakvog govora znaci teleportovao me je u auto.Kao trece tek mi cita moja prava (miranda zakon) i zakon kad me je vec okacio na PDA i stavio u zatvor.Uzima mi pasos ni ne pita da li sam to ja tako da ono malo bolje samo decaci da odrade posao nista vise.Na 01:39 snimku ID 1876 me vredja.
 

jovance

Player
Player
Joined
Mar 4, 2022
Messages
17
Na snimku se vidi i cuje steta sto nisam snimao sve vreme inace, ID840 me leci i dize bez ikakve komunikacije.Kao drugo stavlja mi lisice,vuce me i stavlja u atuo bez ikakvog govora znaci teleportovao me je u auto.Kao trece tek mi cita moja prava (miranda zakon) i zakon kad me je vec okacio na PDA i stavio u zatvor.Uzima mi pasos ni ne pita da li sam to ja tako da ono malo bolje samo decaci da odrade posao nista vise.Na 01:39 snimku ID 1876 me vredja.

ovde stvarno postoi greska sto se tice mikrofona jer svako taj ima problem da se necujemo medju igracima i koristi se f8 i to kad iskoristis moras da se odaljis od igraca da bi se culo..sto se tice ozivljavanja i vezivanja druze ovo nije san andreas me i do komanda jer za sve sto radis postoi animacija
 

Ghosty996

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
52
ovde stvarno postoi greska sto se tice mikrofona jer svako taj ima problem da se necujemo medju igracima i koristi se f8 i to kad iskoristis moras da se odaljis od igraca da bi se culo..sto se tice ozivljavanja i vezivanja druze ovo nije san andreas me i do komanda jer za sve sto radis postoi animacija
Naravno razumem i to da baguje na serveru glas,a sta je sa tejzerom sta je sa miranda zakonom i napusavanjem ??Kako me on kaci odmah na PDA,pretrazuje me bez rukavica a mozda ima neku bolest od koje se umire pa me zarazi npr ?
 

jovance

Player
Player
Joined
Mar 4, 2022
Messages
17
Naravno razumem i to da baguje na serveru glas,a sta je sa tejzerom sta je sa miranda zakonom i napusavanjem ??Kako me on kaci odmah na PDA,pretrazuje me bez rukavica a mozda ima neku bolest od koje se umire pa me zarazi npr ?
pre bi reko da su prljavije rukavice i da moze tad da te zarazi nego ruke hahahahha..u supstini kako je nase ponasanje prema policiji tako je policisko ponasanje prema nama,odavno igram ovde i mogu da pohvalim svaku policiju koja me zaustavila i njihovo ponasanje prema meni.ja se lepo izvinem ako zgrsim priznam i manje budem kaznjen nego sto bi trebalo,,mada od kad igram veruj mi da nikad nisam bio u corku..to sad rukavice trazimo babe zabe jbg.neznam u rl dali si bio mafioza nekad ili krao nesto da vidis bato moj kako oni biju sa pamucnom vrecom kada ti stave na glavu
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • ID 840 ima biografiju gde mu je dozvoljeno da vuce sa tazerom ili pistoljem u ruci. (Link: Approved - Biografija LSPD | Lukas Anderson)
  • ID 840 na pocetku videa zbog sync-a se ne cuje, tako da tu on nije kriv.
  • ID 1876 te nije vredjao OOC ni u jednom momentu, on moze da bude drzak prema odredjenima ili svima, ovisi do njegovog karaktera.
  • Miranda Pravila su IC stvar.

  • ID 15981 dobice kaznu za MG.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom