Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Tefo Koturic

Leader
Leader
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,780
1. Vaše ime IRL: Stjepan
2. Vaše godine: 22
3. Vremenska zona. GMT+2
4. Prosjek online po danu: 5-7h
5. Vaš Discord: Tefo3424
6. Vaše ingame ime: Tefo Koturic
7. Vaš ID: 8979

Dodatne informacije

1. Lider za FIB
1. Prvi razlog je što želim da se okušam u novom izazovu.
2. Prošao sam kroz mnogo mandata u FIB-u, te smatram da sam spreman za tu poziciju.
3. Želim da stvorim jednu od najboljih FIB-ova do sada.
4. Dugo sam obavljao ulogu senior kuratora u državi, stoga smatram da sam veoma upoznat sa pravilima koja su potrebna da bih uspešno vodio jednu od najprestižnijih i najtežih organizacija na GrandRP projektu "FIB". Uveren sam da imam sposobnost da okupim tim stručnjaka i transformišem FIB u jednu od najuspešnijih organizacija u istoriji GrandRP-a. Iako sam već vodio dve organizacije, ni jedna od njih nije bila FIB. Zato želim da iskoristim svoje veliko iskustvo i izazovem sebe u ulozi direktora FIB-a. Moje dugogodišnje angažovanje u FIB mandatima, kao i uloga senior kuratora, pružaju mi čvrstu osnovu i iskustvo potrebno za uspeh na ovoj poziciji.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
Sigurnost građana u RP-u može biti značajno poboljšana kroz sveobuhvatan plan koji uključuje:

Osnivanje specijalnih jedinica za talačke situacije radi brzog reagovanja i oslobađanja talaca, uz selektivnu regrutaciju u Federalnu istražnu agenciju (FIB) kako bi se osiguralo da samo najbolje pripremljeni pojedinci uđu u organizaciju. Specijalizovane patrole bi nadzirale različita područja grada, sa posebnim fokusom na geto i autoputeve, dok bi jedinice poput DEA bile rasprostranjene širom grada radi suzbijanja narkotika. Jedinica za tajne operacije (FSSS) bi bila odgovorna za tajne zadatke i infiltraciju. Uslovi za prijem u FIB bi zahtevali poznavanje RP pravila i veštine prilagođavanja, dok bi redovne fizičke i mentalne vežbe održavale visok nivo pripremljenosti članova organizacije. Ovaj sveobuhvatan pristup bi unapredio efikasnost i sigurnost u gradu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom