Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Allen Sikter

Player
Player
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,577
1. Vaše ime IRL Allen

2. Vaše godine 32

3. Vremenska zona GMT+1

4. Prosjek online po danu 6+

5. Vaš Discord Allenx73#5779

6. Vaše ingame ime Allen Sikter

7. Vaš ID 20824



Dodatne informacije



1 Lider za FIB Federalni Istrazni Biro



2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Razlog: Prvenstveno zelim da kazem da sam ja bio jedan od najaktivnijih clanova FIB-a . Razlog tome jeste sto sam zavoleo tu organizaciju

Pored toga mnogi ljudi na serveru su me upoznali i mnogi zeljno iscekuju zbog mog kvalitetnog rada da ja jednog dana postanem lider.



Drugi razlog: FIB kao organizacija ima siroku granu poboljsanja roleplay-a na serveru, ja kao lider organizacije bi doprineo

istom iz razloga sto sam vec dugo vremena bio po drzavne organizacije poput LSPD/FIB/SAHP/NG/GOV Kao i Curator iste te organizacije

isto kao sto sam vec naveo i vodio sam mnoge akcije tipa pljacke,pregovaranja ,racije u saradnji sa svim drzavnim organizacijama.



Treci Razlog: Ja ako postanem lider ja cu nastaviti istim tempom kojim sam i do sad radio jer taj nacin mog vodjstva je doprineo tome da ljudi koji su radili sa mnom

su zavoleli FIB, i dalje cu drzati ozbiljnost i postovanje hijerarhije odnosno vecih cinova kako dolikuje jednoj drzavnoj ustanovi



Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji. Na pocetku svega ukratko cu objasniti koje bih biroe ubacio u sluzbu:

Ovaj biro ce se baviti iskljucivo talackim situacijama i racije na kriminalne organizacije takodjer familije. kako se i do sad bavio, odabrani i obučeni po najstrozim standardima kako bismo osigurali da se samo najbolji od najboljih pridruže našim redovima. Naši agenti nisu samo visoko obučeni, već su i strastveno posvećeni pružanju usluga građanima sa najvećim profesionalizmom i integritetom.



Vazdusna podrska: Ova jedinica sluzi za nadgledanje sa visine ukoliko vrsimo neku poteru za licem koje se trazi. Moze sluziti u vidu evakuacija taoca koje sam vec koristio jer je to najbolji nacin da se civil sa pljacke sprovede do bolnice bez problema na putu.

Specijalne jedinice: Kao I sama rec sto kaze ovaj jedinica sluzi za specijalne zadatke kada su u pitanju Racije gde se mora strogo drzati u pripravnosti jer se ulazi u najkriticnije delove grada I oblaci se uniforma koja je namenjena za to.



Sledeca stvar koju cu ubaciti bice obavezna, A to je popunjavanje raznih evidencija kao npr. Ako se desila pljacka I mi smo preuzeli taoca, belezice se njegove izjave kako je doslo do toga te je on postao taoc



Dodacu ovde da ako budem u mogucnosti zamenio bih neka vozila koja trenutno imaju I na taj nacin bih dao motivaciju svim clanovima bilo kojeg biroa da se zna koje vozilo sluzi za sta.

Sa obzirom da do sada smo imali zategnutu situaciju sa ostalim drzavnim organizacijama ja sam bio taj koji je smirio te odnose i poboljsao ih na maksimum

mi kao celokupna drzavna organizacija treba da funkcionisemo kao jedno I da se postuje svaka organizacija koja je iznad I koja je zaduzena

ja cu se maksimalno truditi da ispostujem svaku organizaciju.



isto tako da bi organizovao treninge sa NG koji bi se odrzavali u NG bazi sa prethodnim dogovorom sa njima naravno. Trening bi se bazirao na fizickoj I psihickoj bazi tj. Bazirao bi se na povecanje snage i profesionalno koriscenje vatrenog oruzja, tj preciznost. Ovo su samo neke stvari koje bih ja ubacio i zelim da obavestim da vec imam spreman tim koji ce biti deo vrhovne komande da bi se sto pre oformili i krenuli sa radom.



Sretno svima!! 🙂
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom