Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

FONDO

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
5
Informacije

1
. Vaše ime IRL: Aleksa Savic
2
. Vaše godine: 18
3
. Vremenska zona: GMT + 2
4
. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Otprilike od 13:00h do 16:00h i onda uvece u zavisnosti od toga kada sam u skoli
5
. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 3-5h
6
. Vaš Discord: fondothepapa
7
. Vaše ingame ime: Fondo Zekonja
8
. Vaš ID: 22897
9
. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State-a

Dodatne informacije

1
. Zašto želite postati admin?
Pocevsi od toga da igram 2 godine na ovom serveru dobio sam zelju da se oprobam u administraciji, nakon dosta iskustva u roleplay-u, zelim da se oprobam u admin timu jer mislim da mogu da pomognem igracima zbog prethodnog stecenog znanja.

2
. Koje su vaše prednosti?
Lako se snalazim i razmisljam u teskim i stresnim situacijama i spreman sam da prihvatim svaku svoju gresku za dalji napredak. Uvazavao bih svaki argument i svaki savet iskusnijeg i starijeg admina/igraca.

3
. Koje su vaše najveće slabosti?
Nisam pre toliko bio aktivan na serveru ali ukoliko dobijem priliku da budem admin trudicu se da promenim to.

4
. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Da

5
. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Nemam biznis.

6
. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Ne.

Select for moderation​
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,664
18 aprila sam vam rekao da se prijavite kroz pola mjeseca do 1mj otprilike , proslo je tek 9 dana od tada , da vam olaksam aplikaciju mozete da postavite 7 dana od danasnjeg dana , hvala na razumjevnaju !

Odbijeno !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom